Místo zpětného odběru vysloužilých elektrospotřebičů

M ísto zpětného odběru vysloužilých elektrospotřebičů se nachází na ulici Lázeňské mezi vjezdem do areálu firmy Bludovská a.s. a bytovkou č.p. 593. Bezplatně odebíráme elektrospotřebiče od občanů i od právnických osob (podniků i podnikatelů). Vysloužilé elektrospotřebiče můžete odevzdat kdykoliv před vrata sběrného dvoru. Ten bude následně obsluhou uklizen.

Vyznačení sběrného dvora na mapě.

Co všechno je možné odevzdat do sběrného dvora:

  • Televize a PC monitory
  • Osobní počítače a všechny jeho komponenty, notebooky, tiskárny, kopírovací zařízení, elektrické psací stroje, kalkulačky, telefony, faxy, fotoaparáty, autorádia, rádiové soustavy, videokamery, videorekordéry, rádia, digitální teploměry, tlakoměry, elektrické hračky, …
  • Chladničky, mrazničky a obdobná chladící zařízení, …
  • Pračky, sušičky, myčky nádobí, sporáky, plotny, elektrická topidla a radiátory, elektrické ventilátory, …
  • Vysavače, čistící stroje na koberce, elektrické šicí stroje a podobné, žehličky, mikrovlnné trouby, topinkovače, fritovací hrnce, kávovary, zastřihovače vlasů, fény, elektrické zubní kartáčky, holicí strojky, elektrické vrtačky, pily, sekačky, …
  • Trubicové zářivky (lineární, kruhové), úsporné zářivky, výbojky, LED světelné zdroje – NEODEVZDÁVAT obyčejné, reflektorové a halogenové žárovky

Vysloužilé elektrospotřebiče odkládejte pouze do sběrného dvora nikoliv při květnových a listopadových svozech nebezpečného a velkoobjemového odpadu.

Sběrný dvůr je určen pouze pro odstranění vysloužilých elektrospotřebičů. Ve sběrném dvoře nelze odstranit jiné odpady, jako jsou např. starý nábytek, nebezpečný odpad či stavební odpad.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat osobně na OÚ Bludov (Lucie Šoupalová), telefonicky na číslech 583 301 436, 605 254 426 nebo mailem soupalova@ou.bludov.cz.

Aktualizace: 06.03.2016 (10:27)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.