Odesílání...

 

Načítání...

Úřední hodiny:   PO a ST:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00

Hlášení rozhlasu

RozhlasNa tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 27. 11. 2023

V úterý 28. listopadu jste srdečně zváni do místního kulturního domu, kde od 15.30 do 18 hodin proběhnou Předadventní trhy Mateřské školy Bludov. Přijďte nasát vánoční atmosféru, pochutnat si na vánočním občerstvení a zakoupit rozmanitou vánoční výzdobu či drobné dárky. Výtěžek z prodeje bude věnován Dominiku Novákovi z Bludova na výcvik asistenčního psa. Na společně strávené chvíle se těší děti a zaměstnanci mateřské školy.

 

Ve středu 29. listopadu v 17 hodin se uskuteční v kinosále kulturního domu zdravotní přednáška. O místních léčivých bylinkách proti nespavosti, depresi a bolestivosti dolních končetin po kovidu bude hovořit lázeňský lektor a bylinkář Karel Štenbaur.

 

Sbor pro občanské záležitosti v Bludově zve na tradiční Mikulášskou besídku pro seniory do kulturního domu. Akce se koná v sobotu 2. prosince od 14 hodin. V programu vystoupí mimo jiné Walda Nerušil a Dechová hudba Rozmarýnka. Občerstvení zajištěno.

 

V neděli 3. prosince se bude v kulturním domě v Bludově konat Mikulášská besídka pro děti. V programu bude pohádka Jak vypadá Ježíšek. Chybět nebude čertí diskotéka a nadílka s Mikulášem a jeho družinou. Besídka začne ve 14:30 hodin. Vstupné je pro děti 50 korun. Dospělí zdarma.

 

První adventní koncert v Bludově se uskuteční v neděli 3. prosince v 17 hodin v kostele sv. Jiří. Vystoupí Motýli Šumperk.

 

Vinný sklípek Pod radnicí v Bludově vás srdečně zve na první adventní setkání v neděli 3. prosince od 16 hodin. Těšit se můžete na bohaté občerstvení všeho druhu. Společné chvíle zpříjemní vystoupení děti z místní mateřské školy. Pořadatelé se těší na setkání s vámi.

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

Odebírat hlášení místního rozhlasu e-mailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.

E-mail pro hlášení rozhlasu
Ověření - kolik je 7 + 2

Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.

ADRESA A KONTAKT OBCE BLUDOV

Obecní úřad Bludov
Jana Žižky 195
789 61 Bludov

Email:
podatelna@ou.bludov.cz
(oficiální podání)
info@ou.bludov.cz

ID datové schránky:
sa8bfg9

IČ: 00302368     
DIČ: CZ00302368

Bankovní spojení:     
Česká spořitelna, a.s., Šumperk

Číslo účtu: 1905607389/0800 (příjmový účet obce)

Portál veřejné správyPolicieOtevřeteEvropská databankaEpusa.czJeseníkyMěsta obceCzech pointBlind friendly

Copyright (c) 2020 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Netsimple.

Tato stránka využívá pouze technické cookies pro správnou funkčnost webových stránek. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.