Odesílání...

 

Načítání...

Úřední hodiny:   PO a ST:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00

Hlášení rozhlasu

RozhlasNa tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 31. 05. 2023

Kulturní dům Bludov nabízí předprodej vstupenek na divadelní představení DON QUIJOTE DE LA ANCHA, které se bude konat v pátek 9. června od 19 hodin. Hra na motivy románu Miguela Cervantese Saavedry vznikla za režijního vedení Bolka Polívky jako "didaktická" klauniáda. Představení je vhodné pro celou rodinu, vstupné činí 100 korun, děti do 15 let mají vstup zdarma. Za příznivého počasí se bude hrát v zahradě kulturního domu.                                                         

Lázně Bludov společně s lázeňskou kavárnou vás v rámci světového dne bez tabáku srdečně zvou na přednášku s besedou s paní doktorkou Olgou Žernosek , která se koná dnes od 18 hodin v prostorách lázeňské kavárny. Neváhejte a přijďte si poslechnout například to, zda kouření opravdu škodí, zda elektronické cigarety jsou zdravější alternativou kouření a spoustu dalšího. Srdečně zvou pořadatelé.                                

 Koupaliště Vlčí důl srdečně zve na Dětský den v pátek 2. června od 16 do 20 hodin. Pro děti je připraven bohatý program, jako například aquazorbing, skákací hrad, kolotoč a spousta dalšího. Občerstvení je zajištěno. Vstupné na tuto akci je dobrovolné.                                   

Farnost Bludov zve v pátek 2. června na Noc kostelů do kostelíčka Božího Těla. Těšit se můžete na přednášku o historii tohoto poutního místa, vystoupení farního sboru i ochutnávku mešních vín. Program začíná od 17:30.                                                                                      

Soukromý prodejce nabízí čerstvá česká vejce, brambory, cibuli a česnek. Prodej se uskuteční zítra, ve čtvrtek 1. června, od 8.30 do 9 hodin u místního kostela.                                                                                  

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

Odebírat hlášení místního rozhlasu e-mailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.

E-mail pro hlášení rozhlasu
Ověření - kolik je 7 + 2

Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.

ADRESA A KONTAKT OBCE BLUDOV

Obecní úřad Bludov
Jana Žižky 195
789 61 Bludov

Email:
podatelna@ou.bludov.cz
(oficiální podání)
info@ou.bludov.cz

ID datové schránky:
sa8bfg9

IČ: 00302368     
DIČ: CZ00302368

Bankovní spojení:     
Česká spořitelna, a.s., Šumperk

Číslo účtu: 1905607389/0800 (příjmový účet obce)

Portál veřejné správyPolicieOtevřeteEvropská databankaEpusa.czJeseníkyMěsta obceCzech pointBlind friendly

Copyright (c) 2020 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Netsimple.

Tato stránka využívá pouze technické cookies pro správnou funkčnost webových stránek. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.