Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 19. 11. 2019

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se ve středu 20. listopadu 2019 od 6:00 hodin uskuteční svoz papíru v pytlích a balíčků s tiskovinami či krabicemi. Žádáme občany, aby čiré pytle s papíry a svázané balíčky s tiskovinami či krabicemi připravili k přístupovým cestám, nejlépe v úterý večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle či balík připevní cedulku s odpovídajícím kódem. Upozorňujeme občany, že do pytlů nepatří papírové kapesníky či ubrousky, papírové krabice od vajíček nebo papírové pytle od stavebních materiálů.Kulturní dům Bludov zve na koncert kytarových virtuózů Štěpána a Jana Matěje Rakových. Pořad nazvaný Vůně sena a benzínu se koná v sobotu 30. listopadu od 15 hodin v sále kulturního domu. Vstupné činí 50 korun.
 

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 18. 11. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 23. 10. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 14. 10. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 19.11.2019 (14:42)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.