Základní údaje o databázi bludovských firem a institucí

databáze bludovských firem a institucí obsahuje v tuto cvhíli 195 aktualizovaných zápisů se stručnými informacemi o předmětu činnosti dané firmy. Zápis obsahuje název firmy, adresu, kontaktntí údaje, popis činnosti, kontaktní osoby, případně otevírací dobu provozovny, znak firmy, fotografie a další údaje. Zápis v databázi bludovských firem a institucí může mít jakákoliv firma či instituce, jějíž podnikání přímo souvisí s obcí Bludov. Detail firmy se zobrazuje ve zvolených sekcích v Oborovém seznamu firem (max. 3), v Abecedním seznamu firem, a pokud má daná firma či instituce vlastní webové stránky, tak i v sekci Bludovské firmy na internetu.

Vybrané fotografie sídel bludovských firem a institucí
Vybrané fotografie sídel bludovských firem a institucí.

Pokud Vaše firma v seznamu chybí, je možné vytvořit nový zápis. Pokud již Vaše firma v seznamu je a rádi by jste aktualizovali údaje či například přidali fotografie, stačí v Detailu firmy, v položce Další možnosti zvolit odkaz Upravit údaje o firmě. V obou případech po zaslání správně vyplněného formuláře dojde obvykle do příštího pracovního dne k vytvoření, respetivě aktualizaci zápisu. Po vytvoření či aktualizaci se daný zápis mimo jiné zobrazí i v níže uvedeném seznamu tří nově vytvořených či aktualizovaných firem a také na úvodní stránce webových stránek obce Bludov.

Nově vložené či aktualizované bludovské firmy a organizace - Vytvořit nový zápis

 • Každoročně se schvaluje plán odstřelů zvěře. Pořádání akcí pro Českomoravskou mysliveckou jednotu Šumperk, zkoušky psů, adeptů a pořádaní plesů.
  Jana Žižky 195, 789 61 Bludov - Detail firmy , Webové stránky
 • Provoz Zámecké oranžerie (zimní zahrada) - obchodní prostory se vstupem pro zákazníky. Lesnické práce, lesní školka, pískovna. Zahradnická výroba a udržování účelové zeleně.
  8. května 906, 789 61 Bludov - Detail firmy , Webové stránky
               
 • Prodej vozů Peugeot, servis vozů Citroen, Bosch servis všech značek vozidel. Generální opravy - alternátory, startéry, vstřikovací čerpadla, emise.
  Polní 46, 789 61 Bludov - Detail firmy , Webové stránky
         
Aktualizace: 18.03.2021 (15:24)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.