Prohlášení o přístupnosti

Webová prezentace www.bludov.cz byla vytvořena s přihlédnutím k pravidlům pro tovrbu přístupného webu. Webové stránky splňují standardy konsorcia W3C. Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním a validním XHTML 1.0 Transitional a vizuální prezentace pomocí validní specifikace kaskádových stylů CSS.

Pravidelnou aktualizaci zajišťují

Kontakt na webmastera

Případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete psát na adresu webmaster@bludov.cz. Nalezené nedostatky budou odstraněny.

Doporučené rozšíření prohlížeče

Na našem serveru jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, pak doporučujeme jejich stažení. Formát PDF je také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů, je možné si zdarma stáhnout Acrobat Reader 6.0.

Aktualizace: 01.03.2016 (17:30)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.