Návštěvní kniha


- ochrana proti spamu
   
Zobrazit příspěvky:
Jan Sedláček datecore@email.cz
Buďme rádi, že jsme v Bludově a ne v Íránu, kde zemřelo 25tis. lidí za jedinou Vánoční noc. Těm asi požehnáno nebylo.
Jinak přeji taktéž pěkný nový rok, mnoho úspěchů, radosti a štěstí všem, protože bez štěstí to taky nejde
27.12.2003 (23:35)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Všem návštěvníkům bludovských webových stránek a všem bludovským občanům přeji požehnané vánoční svátky a do nového roku plno sil a Božího požehnání - protože bez toho je marné naše namáhání
19.12.2003 (15:35)
Jan Sedláček datecore@email.cz
Paráda. Díky moc.
PS: moje ICQ je: 158128928
03.12.2003 (21:27)
Jaroslav Šimek webmaster@bludov.cz
Odpověď Janu Sedláčkovi.
Předem děkuji za pochvalu. Ohledně zapsání do seznamu firem je to tak, že se jedná jen o statickou stránku. Data z brožury "Katalog podnikatelů a organizaci" vydáné paní Divišovou jsou uloženy v tabulkách. Nedávná změna webhostingu mi již umožňuje naprogramovat dynamickou verzi, kdy se budou dát údaje přidat přes formulář. Po Vánocích by měla být hotova. Každopádně tvou firmu jsem přidal ještě staticky.
01.12.2003 (22:18)
Jan Sedláček sedlacek@datecore.net
Webmasterovi: Ty stránky jsou opravdu více a více na úrovni. Jeste bych se zeptal na pro me dulezitou vec:
Je jeste moznost zapsat se do seznamu firem, ktery je zde k nalezeni? Prijde mi, ze prehled tam je, ale navod jak se do nej dostat chybi.Jinak vsechno v pohode.Hodně síly.
01.12.2003 (12:52)
Jaroslav Šimek webmaster@bludov.cz
Co se týká posledních čísel Bludovanu, tak je stále ještě nemám v elektronické podobě k dispozici. Hned jak se ke mně dostanou, tak je zde zavěsím.
Jinak budeme rádi, pokud nám sem napíšete své připomínky např. co jste na www.bludov.cz hledali a nenašli nebo co by jste na stránkách změnili.
19.11.2003 (23:21)
Aleš Rozehnal
Zřejmě ten Váš článek (a také jeden na podobné téma na http://www.sweb.cz/lazne_bludov/lazne_bludov/Restituce ) je poslední šmouha, která stále ještě připomíná dokonalou krádež majetku rodině Pospíšilů, což se samozřejmě panu Riedlovi nelíbí. A pokud jsou u Vás na obci rozumní lidé, tak na Vás také žádný tlak nevyvinou. Internet je svobodné médium a pan Riedl by si měl uvědomit, že vše nepůjde vždy podle jeho představ. Vše zlé co rodině Pospíšilů provedl, se mu jednou jako bumerang vrátí. Tím jsem si jist.
11.11.2003 (16:43)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
No ono to právě Bartoňové připadlo a Riedl to od ní bleskurychle koupil.:(( A Bartoňová už je mimochodem mrtvá.
Jinak k tomu mému textu na webu - budu ho muset aktualizovat. Ale Riedlovi asi pravda fakt hodne bavi, protoze jsem se prave dnes dozvedel, ze tlaci na obecni predstavitele, aby zaridili stazeni textu z webu...
11.11.2003 (14:20)
Aleš Rozehnal
Tak tato zpráva mne nesmírně mrzí. Doufám že to alespoň nepřipadne paní Bartoňové, která to obratem prodá panu Riedlovi za nejakou směšnou cenu. To je vážně ostuda... Jinak Váš článek si rád přečtu, až se Bludovan objeví zde na stránkách. Pro mimobludovské je to totiž dost problém. Proto bych se také rád zeptal správce webu, kdy se zde další čísla objeví. Pokud mám správné informace, tak už Vám zde chybí poslední tři čisla.
10.11.2003 (23:36)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Odpověd Aleši Rozehnalovi.
Bohužel, Pospíšilovi už nemají sebemenší šanci získat lázně zpět. Je to ostuda polistopadového režimu a české justice, že mohl takový člověk, jako je Dr. Riedl, získat lázně na základě nečistých praktik, na úkor oprávněných (v původním slova smyslu) dědiců.
Je možné, že mi opět bude hrozit žalobou za urážku na cti, jako před čtyřmi roky. Přesto jsem to s tímto vědomím napsal a jsem to schopen zopakovat kdekoli a před kýmkoli. Bludovské lázně mají patřit Pospíšilům a ne synovi lázeňského šoféra - pozdějšího znárodňovatele.
A propos - odkazuji na svůj článek v posledním čísle Bludovanu o snaze pojmenovat ulici po zakladateli lázní.
10.11.2003 (15:18)
Dival jsem se na Vase stranky Kausa bludovských lázní - http://www.geocities.com/capitolhill/lobby/2740/pospisil.html a zajimalo by mne (a myslim nejenom mne, proto to sem take pisi) zda maji Pospisilovi jeste sanci dostat nazpet svuj majetek. Tzn. jak pokracuje soudni spor. Uz by bylo konecne na case, aby si pan Riedl zbalil svoje kufry a vydal se se svymi metodami zas o dum dal. Treba za kamarady do Ruska. Uz je trinact let po prevratu, tak uz by bylo na case.
09.11.2003 (23:20)
Furt ta skoro pokousaná
Ahoj,
konečně zareagoval někdo "shora" - je chvályhodné, že chcete situaci řešit i když od toho moc neočekávám. - Bude-li se to totiž řešit způsobem pro Bludov zcela obvyklým varováním: " Občané, upozorňujeme, že zítra proběhne odchyt volně pobíhajících psů !", potom je naše polemika zcela bezpředmětná. Jako v Kocourkově.
A mimochodem- trpím téměř pocitem méněcennosti, že nejsem chovatelem pejska ( hafánka, miláčka, čokla,... ) a vzhledem k tomu, že mám pocit, že kdo neprovozuje tuto chovatelskou činnost, je fakt OUT ! ( Podotýkám, že zvířata mám ráda,ale........ bát bych se nemusela, že ?)
A co se týká znečištování, tak to je na další kapitolu.
08.11.2003 (00:18)
xxxx
Souhlasím , každý si udělá pořádek kolem domu, auto nechá zaparkované na ulici aby si neponičil trávník, psa jde vyvenčit také na obecní prostranství, nejlépe do parku. Běda, když někoho na tyto nešvary upozorníte.
Je třeba rozlišovat soustavně stejné pobíhající psy a nebo mimořádně zaběhnutého psa. Čau.
05.11.2003 (07:42)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Odpovim ja. Ano, ulice jsou v otresnem stavu - ale uvazte, ze snad v pristim roce zacne akce kanalizace a nema smysl nakladne opravovat ulice a za rok je rozkopat. Tak to budeme muset jeste chvilku vydrzet.
To, ze jsou neprujezdne, s tim obec nic moc nenadela. Tady zalezi na kazdem z obcanu, zda parkuje na svem nebo na "obecnim".
A psi? zase nejvetsi dil lezi na samotnych lidech. Souhlaism s tim, ze to je nekdy neunosne - taky me jeden pred par lety kousl. Navrhu obecnimu uradu, aby zase po case nechal udelat odchyt volne pobihajicich psu (i kdyz to stoji docela dost penez:((() Vetsi problem ale vidim s psimi vykaly - a na to obec asi nestaci...
04.11.2003 (19:58)
Andel
Stranky jsou skutecne moc hezke. Ale nutno se soustredit i na samotnou obec,ne? Je taky tak dokonala?
Nelibi se mi,ze jsou casti obce, kde jsou silnice{ da li se to nazvat silnici } v otresnem stavu, v zime nektere neprujezdne.
Pan Igor Bezbolestny, jeste nepocitil bolest pri hlodnuti coklem. Nebo asi nechodi pesky. Mohla bych ukazat na x majitelu, kteri nechavaji volne pobihat sveho psa.
Kdo odpovi?
02.11.2003 (22:48)
Igor Bezbolestný
V Bludově bydlím už pěknou řádku let a když vidím psa tak za plotem. Nespletl jste si náhodou vesnici?
02.11.2003 (22:48)
Kocourkov ?!?
Co hodláte už konečně udělat s těmi volně pobíhajícími psisky po naší krásné obci ?!??
26.10.2003 (19:08)
Pajinka
Tak jelikož jsem obyvatelkou Bludova tak musim říct že tyto stránky jsou opravdu nádherné dokonce i hezčí než jiné...je zde mnoho informaci a kdo nezna tuto obec tak si ji dokáže díky této stránce lehce představit...
18.08.2003 (22:09)
xGirl
Tyto stranky jsou pekne udelane,patrim mezi obyvatele Bludova. Je zde spousta informaci o historii. Smekam pomyslny klobouk.
02.07.2003 (15:58)
Pretty woman
Tez se pripojuji k chvale techto stranek. Jsou velice prehledne vyresene. A jsou zde pekne fotografie.
02.07.2003 (15:58)
Zobrazit příspěvky:
Aktualizace: 02.04.2021 (11:37)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.