Návštěvní kniha


- ochrana proti spamu
   
Zobrazit příspěvky:
No Name
Jen jsem chtěl doplnit, že to nebyl Otto ale Hubert.
17.05.2004 (17:39)
Igor Bezbolestný
Můj názor je ten, že spousta lidí má o tom vůbec strach hovořit. Obvzláště pokud se zeptáte některého pamětníka a to hlavně proto, že potomci hlavních aktérů jsou mezi námi a vytahování tohoto tématu plodí pouze zlou krev. Nedivil bych se, kdyby v příštím Bludovanu zase někdo obhajoval svoji rodinu.
Jinak reportáž se mi moc líbila. Avšak, jak už tu padlo, i mne rozčiluje nestydaté vystupování pana Riedla. Je to zkrátka syn svého otce. Kdyby nepřišel zvrat v roce 1948, tak dnes dělal rodině Pospíšilů šoféra. Stejně jako jeho znárodňovatel taťka.
17.05.2004 (14:27)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Odpovídám na dotaz o Habermannovi. V seznamu významných rodáků není Otto Habermann uveden proto, že je sice rodák, ale ne asi tak významný, aby bylo uveden někde v "top ten". Podle svědectví pamětníků to byl hodný člověk, který skutečně Čechům za války pomáhal, či přinejmenším neškodil, ale takových byla řada. Podle stejných svědectví si také docela rád poseděl s kumpány v hospodě - se zmiňovaným Pazourem, pravděpodobným vrahem toho vypil nemálo.
Dokument byl vcelku vyvážený a objektivní, až na skandální vystupování Jiřího Riedla a klaky jeho spojenců (Karel Cvrk apod.). Minimálně z těchto dvou lidí se mi chtělo zvracet.
17.05.2004 (13:36)
Vlastimil Žák vlastimilzak@atlas.cz
Vážení,
právě se dívám na ČT2 - pořad Habermannův mlýn. Zajímalo by mne, proč tento Němec, váš významný rodák, není uveden na vašich stránkách právě v tomto seznamu.
Děkuji za vysvětlení.
Zdraví Vlastimil Žák z Litomyšle
P.S.:Stránky máte moc pěkné
16.05.2004 (22:06)
Vladislav John vladislav.john@email.cz
Chvalim tvurce stranek, ma to uroven.
19.04.2004 (10:23)
No Name
Asi se v Bludově nic neděje. Možná kromě třenic ohledně čističky.
25.03.2004 (23:35)
Vendula Pukyšová VendulaPukysova@seznam.cz
nuuuudaaaa
25.03.2004 (18:57)
Lubomír F.S. Znoj LFSZ@centrum.cz
Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek. I přesto, že je fotografií Bludova na těchto stránkách poměrně dost, nabízím vám další zde http://znoj.bludov.cz/reports/bludov/photos.htm
20.02.2004 (16:57)
Jan Sedláček datecore@email.cz
Buďme rádi, že jsme v Bludově a ne v Íránu, kde zemřelo 25tis. lidí za jedinou Vánoční noc. Těm asi požehnáno nebylo.
Jinak přeji taktéž pěkný nový rok, mnoho úspěchů, radosti a štěstí všem, protože bez štěstí to taky nejde
27.12.2003 (23:35)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Všem návštěvníkům bludovských webových stránek a všem bludovským občanům přeji požehnané vánoční svátky a do nového roku plno sil a Božího požehnání - protože bez toho je marné naše namáhání
19.12.2003 (15:35)
Jan Sedláček datecore@email.cz
Paráda. Díky moc.
PS: moje ICQ je: 158128928
03.12.2003 (21:27)
Jaroslav Šimek webmaster@bludov.cz
Odpověď Janu Sedláčkovi.
Předem děkuji za pochvalu. Ohledně zapsání do seznamu firem je to tak, že se jedná jen o statickou stránku. Data z brožury "Katalog podnikatelů a organizaci" vydáné paní Divišovou jsou uloženy v tabulkách. Nedávná změna webhostingu mi již umožňuje naprogramovat dynamickou verzi, kdy se budou dát údaje přidat přes formulář. Po Vánocích by měla být hotova. Každopádně tvou firmu jsem přidal ještě staticky.
01.12.2003 (22:18)
Jan Sedláček sedlacek@datecore.net
Webmasterovi: Ty stránky jsou opravdu více a více na úrovni. Jeste bych se zeptal na pro me dulezitou vec:
Je jeste moznost zapsat se do seznamu firem, ktery je zde k nalezeni? Prijde mi, ze prehled tam je, ale navod jak se do nej dostat chybi.Jinak vsechno v pohode.Hodně síly.
01.12.2003 (12:52)
Jaroslav Šimek webmaster@bludov.cz
Co se týká posledních čísel Bludovanu, tak je stále ještě nemám v elektronické podobě k dispozici. Hned jak se ke mně dostanou, tak je zde zavěsím.
Jinak budeme rádi, pokud nám sem napíšete své připomínky např. co jste na www.bludov.cz hledali a nenašli nebo co by jste na stránkách změnili.
19.11.2003 (23:21)
Aleš Rozehnal
Zřejmě ten Váš článek (a také jeden na podobné téma na http://www.sweb.cz/lazne_bludov/lazne_bludov/Restituce ) je poslední šmouha, která stále ještě připomíná dokonalou krádež majetku rodině Pospíšilů, což se samozřejmě panu Riedlovi nelíbí. A pokud jsou u Vás na obci rozumní lidé, tak na Vás také žádný tlak nevyvinou. Internet je svobodné médium a pan Riedl by si měl uvědomit, že vše nepůjde vždy podle jeho představ. Vše zlé co rodině Pospíšilů provedl, se mu jednou jako bumerang vrátí. Tím jsem si jist.
11.11.2003 (16:43)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
No ono to právě Bartoňové připadlo a Riedl to od ní bleskurychle koupil.:(( A Bartoňová už je mimochodem mrtvá.
Jinak k tomu mému textu na webu - budu ho muset aktualizovat. Ale Riedlovi asi pravda fakt hodne bavi, protoze jsem se prave dnes dozvedel, ze tlaci na obecni predstavitele, aby zaridili stazeni textu z webu...
11.11.2003 (14:20)
Aleš Rozehnal
Tak tato zpráva mne nesmírně mrzí. Doufám že to alespoň nepřipadne paní Bartoňové, která to obratem prodá panu Riedlovi za nejakou směšnou cenu. To je vážně ostuda... Jinak Váš článek si rád přečtu, až se Bludovan objeví zde na stránkách. Pro mimobludovské je to totiž dost problém. Proto bych se také rád zeptal správce webu, kdy se zde další čísla objeví. Pokud mám správné informace, tak už Vám zde chybí poslední tři čisla.
10.11.2003 (23:36)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Odpověd Aleši Rozehnalovi.
Bohužel, Pospíšilovi už nemají sebemenší šanci získat lázně zpět. Je to ostuda polistopadového režimu a české justice, že mohl takový člověk, jako je Dr. Riedl, získat lázně na základě nečistých praktik, na úkor oprávněných (v původním slova smyslu) dědiců.
Je možné, že mi opět bude hrozit žalobou za urážku na cti, jako před čtyřmi roky. Přesto jsem to s tímto vědomím napsal a jsem to schopen zopakovat kdekoli a před kýmkoli. Bludovské lázně mají patřit Pospíšilům a ne synovi lázeňského šoféra - pozdějšího znárodňovatele.
A propos - odkazuji na svůj článek v posledním čísle Bludovanu o snaze pojmenovat ulici po zakladateli lázní.
10.11.2003 (15:18)
Dival jsem se na Vase stranky Kausa bludovských lázní - http://www.geocities.com/capitolhill/lobby/2740/pospisil.html a zajimalo by mne (a myslim nejenom mne, proto to sem take pisi) zda maji Pospisilovi jeste sanci dostat nazpet svuj majetek. Tzn. jak pokracuje soudni spor. Uz by bylo konecne na case, aby si pan Riedl zbalil svoje kufry a vydal se se svymi metodami zas o dum dal. Treba za kamarady do Ruska. Uz je trinact let po prevratu, tak uz by bylo na case.
09.11.2003 (23:20)
Furt ta skoro pokousaná
Ahoj,
konečně zareagoval někdo "shora" - je chvályhodné, že chcete situaci řešit i když od toho moc neočekávám. - Bude-li se to totiž řešit způsobem pro Bludov zcela obvyklým varováním: " Občané, upozorňujeme, že zítra proběhne odchyt volně pobíhajících psů !", potom je naše polemika zcela bezpředmětná. Jako v Kocourkově.
A mimochodem- trpím téměř pocitem méněcennosti, že nejsem chovatelem pejska ( hafánka, miláčka, čokla,... ) a vzhledem k tomu, že mám pocit, že kdo neprovozuje tuto chovatelskou činnost, je fakt OUT ! ( Podotýkám, že zvířata mám ráda,ale........ bát bych se nemusela, že ?)
A co se týká znečištování, tak to je na další kapitolu.
08.11.2003 (00:18)
Zobrazit příspěvky:
Aktualizace: 05.10.2019 (13:43)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.