Návštěvní kniha


- ochrana proti spamu
   
Zobrazit příspěvky:
....
Simonka?
ta, ktera si vsem stezuje ze je bez penez?
21.11.2004 (01:49)
Milena Pospíšilová, st. 15letpo
Předpokládám, že rodina Riedlova včera důkladně oslavovala ! Co znárodnil dědeček, má dnes vnučka ! Tiskněte si v Bludovanu co chcete ! Pravdu o zkorumpovaném soudu jsem tam ještě nečetla ! Jak dlouho jsou zloději šťastní ?
18.11.2004 (06:56)
Nereus
A Bůh už není ve větru


Jen vodou mohou ryby plout,
ptáci jen vzduchem uniknout,
vlaky jen po trati se hnát
a člověk musí umírat.

V orkánu chtěl by bohy mít
a v ohni a v živlech pochytit
jen vánku mlčky naslouchat
a v duši s věčnem rozmlouvat.

Voda se valí ze všech stran
a člověk tu stojí - zadumán
a bleskem Bůh by trestat, bít,
měl ke právu vše napravit.

Vítr a ohně, běsnice
vás volám k sobě nejvíce
kam prodaly jste mého Boha?
Ho pošetilec se nedovolá!

Neprohlédli jste přese tmu
A Bůh už není ve větru...
09.10.2004 (22:11)
dřevařské závody
do pracovního poměru přijmeme 2 zručné zaměstnance, kteří se nebojí práce s motorovou pilou. Nejlépe z Postřelmova (vysokoškolské vzdělání je podmínkou). Jedná se o ořezávání uměleckých děl apod.
03.09.2004 (13:33)
Pospíšilová Milena ,st.
Až do 7. čísla Bludovanu 2004 jsem onen časopis brala do rukou s očekáváním, že budu svědkem života obce, kterou můj muž tolik miloval. Od onoho čísla jsem se zhrozila. Proč je porušován zákon, neboť doslovné otištění soukromých listin je trestné, byť by byly pravdivé. Proč dostává tolik prostoru člověk, který majetek za 24 mil. kupoval za 6 mil., ale zaplatil pouze 1 mil.? Když je onen muž tak spravedlivý, proč se nyní odvolává u všemožných soudů, neboť nám byly vydány pozemky kolem lázní po té, kdy on opoměl učinit při "opisování" našich kroků jeden nevratný z roku 1992? Proč?
02.09.2004 (09:19)
Čtenářka Bludovanu
Pravda se utajit nedá, obzláště pak, když je Bludov plný svědků. K tomu nepomůže ani mávání úryvky ze soudního rozhodnutí. Můj děda také rád na lázně vzpomínal. Hlavně na paní Pospíšilovou, která se vždy pečlivě starala o lázeňskou kuchyni a také třeba jak tam chodili tancovat. Ovšem už nerad vzpomínal, jak Riedlovi netajili radost z odvlečení pana Pospíšila do vězení a jak veřejně prohlašovali: "Konečně jsou lázně naše!!!" A jak dnes vidíme, podařilo se jejich synovi "rodinný" majetek udržet. Gratuluji. Syn znárodňovatele zrestituoval lázně.
31.08.2004 (17:31)
Čtenář Bludovanu 5
Zamyslel se tady někdo nad tím, proč Pospíšilovi dostali v restituci po předcích všechen majetek - jen ne lázně?? Asi to bylo tím, že lidé zodpovědní za vydávání majetku na jiných institucích neměli zájem ho získat sami pro sebe..... Závěť nezávěť..
31.08.2004 (16:28)
Čtenář bludovanu 4
Můj děda pracoval a dobře se znal s panem Pospíšilem.Před válkou i během ní.O tom jaký to byl člověk nám vyprávěl, mluvil o něm jako o muži velkých plánů a skutků.Byl to Pan Pospišíl se dvěma velkými P. O panu Riedlovi i jeho otci mluvil také v superlativech ale negativních.Já pana Riedla znám pouze z vyprávění a článků jeho či o něm. V těchto článcích i celé kauze Lázní je vše natolik jasné, právně v pořádku až se tomu nedá věřit.To že pan dr. Riedl využívá situace je jasné, smutné, a doufám že pověsté Boží mlýny svou práci vykonají poctivě.Pěkný den!
31.08.2004 (16:18)
Pospíšilová Milena ,st.
Přemýšliví bludováci, říká se mi to těžko, ale děda zakladatel byl ke konci života skutečně "mimo".12 let kriminálu nikomu nepřidá a navíc vlastním dopis, kde si stěžuje, že mu dávají "bílé kuličky", když měl u soudu přiznávat svoji protistátní činnost.Protokol o zdravotním stavu se ze složky po návštěvě dr.Riedla ztratil! Také mám dopis pí.Bartoňové, kde píše, že děda umíral se vzpomínkou na nás všechny.To si přece protiřečí.Ale to je pouze detail.Za úvahu stojí fakt,že ještě platil rozsudek šump. soudu, ale dr.Riedl "vydává" lázně pí.Bartoňové a tentýž den si je od ní kupuje!Tento soudní spor je na román.A co prožíváme dnes, kdy nám byly vydány pozemky? Je to čtvrt roku a já mohu psát další román .
31.08.2004 (15:24)
Náhodný návštěvník
Ukradený majetek nikdy nikomu štěstí nepřinesl. I když jej podle světského práva vyhrál, morálně stále náleží rodině Pospíšilů. A jednou u posledního soudu jako protiváha ta kaplička stačit nebude. Většina lidí už se teď dívá na pana Riedla přes prsty a takováto vizitka už mu nadosmrti zůstane. Lázně však za to zřejmě stály.
31.08.2004 (13:47)
Čtenář Bludovanu III.
Z toho, co jsem pochopil i z těch internetových stránek pana Pospíšila, tak to spíš vypadá, že asi skutečně měli raději zakladatele lázní tehdá strčit do blázince. Riedlovi šlo prd o nějakou posledni vůli ale pouze a jen o majetek. A tohle byla možnost, jak se k němu dostat. Podle vzpomínek mého dědy to skutečně neměl nejstarší Pospíšil v hlavě úplně v pořádku a věřím tomu, že si s ním tehdy jeho rodina pěkně užila. A ještě k tomu Riedlovi. Když poprvé vyhráli soudní spor Pospíšilovi, tak jsme s dědou jen zírali, jak zadem po hrázi, aby je někdo neviděl, odváželi vše, co mělo nějakou hodnotu. Zaměstnanci lázní by mohli vyprávět, jak tam řádil pan Riedl s panem Švédou.
31.08.2004 (12:11)
Taky čtenář bludovanu
Divím se, že red. rada věnovala tolik prostoru článku MUDr. Riedla. Nemyslím, že je hyena - spíš to vypadá, že chce ukázat, proč nevydal Pospíšilům lázně. (Beru to tak, že plní poslední vůli zakladatele lázní).
31.08.2004 (07:32)
Čtenář Bludovanu
Doktor Riedl je lidská hyena.
28.08.2004 (22:36)
Pospíšilová Milena ,st.
Doktore Riedle, alias Návštěvníku II.Vaše péče o soukromou korespodenci mého muže je nezákonná, leč dojemná.Člověk vidí, co jsou vaše priority.Mě spíše tíží každodenní realita.Kdy odstraníte černou skládku, vytvořenou lázněmi na námi zrestituovaných pozemcích? Termín již vypršel!A také si myslím, že z tak vysokých státních dotací mohly mít lázně již dávno vybudovanou vlastní čističku? A co ty další prohřešky? Díky vaší nepéči je náš majetek spíše danajským darem !
13.08.2004 (11:02)
Návštěvník II
Ukázka korespondence mezi Zdeňkem Pospíšilem (zakladatelem lázní) a MUDr. Zdeňkem Pospíšilem na http://www.riedl.rps.cz
12.08.2004 (12:11)
Jaroslav Šimek webmaster@bludov.cz
Děkuji za připomínku. Chybu jsem napravil.
21.07.2004 (19:47)
Banková
Připomínka: V rubrice "63 historických fografií nevede průvod na první sv. přijímání P.Koutný ale P. Václav Medek.
21.07.2004 (05:57)
Návštěvník
Technická poznámka: soukromé webové stránky MUDr. Riedla platí stát (naše zdravotnictví). Příkladná šetrnost!
11.07.2004 (10:11)
Milena Pospíšilová st.
Pane radní Švédo,
ony webové stránky jsou udělány čistě po riedlovsku. Chybějí zde důležité dokumenty a komentáře. Ale je třeba již ukončit na této stránce probíhající hašteření, které bylo v podstatě vyvoláno televizním dokumentem na objednávku o úplně jiném muži, a to Habermannovi. Bolestínský tón dr. Riedla mě nedojímá a začínám ještě tvrději pracovat. Moje rodina si totiž "nevydělává" tak elegantně, že "státní taťka Riedl" přesune na společném stole "soukromé dcerce Krmelové" měsíčně několikasettisícovou částku za pronájem budov. Nic není zapomenuto a nikdo není zapomenut - to uznávám naopak já.
04.07.2004 (08:45)
Petr Švéda - radní obce Bludov petr.sveda@bludov.cz
Reakce pana MUDr. Jiřího Riedla, ředitele Lázní Bludov na
http://www.riedl.rps.cz na stránky pana MUDr. Zdeňka Pospíšila na
http://www.lazne.bludov.cz k článkům "Kauza bludovských lázní" a "Restituce lázní Bludov".
03.07.2004 (10:39)
Zobrazit příspěvky:
Aktualizace: 05.10.2019 (13:43)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.