Návštěvní kniha


- ochrana proti spamu
   
Zobrazit příspěvky:
Andy
Ještě mi ji nenatrhli,tak mi vlez na záda.Je to blbost!!Máte snad vidiny,nebo máš!Je to směšné
05.01.2006 (14:28)
Michal Uhrák
Zdravím všechny přítomné známé i neznámé...
Co se týká kruháče, je jasné že mu moc nefandím, myslím si:
a) naše společnost pro jízdu po nich nemá "cit" a je to jen technické (levnější) řešení křižovatek.(semafory se holt musí opravovat a provoz něco stojí.)
b) nejsem si jistý nakolik to prospěje vzhledu obce
c)Nejsem si jistý jestli to přispěje zrychlení a zjednodušení provozu přes obec
d) souhlasím s názorem že semafory se dají narozdíl od kruháče demontovat... kdo ví jak to bude s dopravou přes obec pokud se někdy dodělá obchvat.
Je jasné,že jsou to jen moje laické názory a že by se vše muselo zakreslit, vymodelovat propočítat....
Ale ještě jeden nápad bych si dovolil přidat. co se zeptat obyvatel v Červené vodě?Kruháč mají a tranzitující doprava jim jde také přes celou obec.A co se zeptat řidičů kteří tudy jezdí?
Co se omezení rychlosti týká souhlasím s tím udělat cokoliv co je možné... co je možné nevím, nejsem právník,ale myslím, že s pronájmem firmy by to nebylo marné...
03.01.2006 (22:50)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Pro Honzu S.: promiň, že jsem přenesl oslovení běžně užívané u nás doma i k vám.:)
K Riedlovi: bohužel se míjíme v argumentaci - ty (a v převážné většině případů i Tvůj otec) argumentujete podle práva, já podle spravedlnosti. A ty se bohužel v současné české společnosti velmi často míjejí. Pak mohou být skutečně podle práva lázně Riedlovy a Švédovy (i když i o tom lze polemizovat - viz názor ministra zdravotnictví v dopise Pospíšilům), ovšem podle spravedlnosti přišly oba pánové k majetku cestou zlodějskou. Víš třeba, z jakých peněz byly lázně postaveny? Že to bylo z věna manželky zakladatele lázní? A že on podle všeho v pomatení smyslů v závěru života takto vybudované lázně odkázal (ač nerozvedený) své družce a manželce a jejím zákonitým dědicům nezbylo nic? Přijde Ti to normální a spravedlivé?
K Tvému otci a zastupitelstvům: přijď se někdy podívat. I kdybych zjistil deset zákonů, když bude chtít, prohlásí - a já si myslím, že to je nezákonné. Viz případ někdy ze září, kdy zpochybnil právní rozklad jiné ADVOKÁTNÍ kanceláře a označil ho za nesmyslný. V takové atmosféře (kdy odmítá třeba respektovat nálezy krajského úřadu při auditu) je skutečně nemožné prosadit něco, o čem z pozice jediného právníka v zastupitelstvu prohlásí, že o tom nelze hlasovat. Ostatní zastupitelé mají v sobě tolik slušnosti, že v takovém případě skutečně věc odloží.
A to vůbec nemluvím o tom, kdy veřejně i neveřejně po čase prohlašuje opak toho, co tvrdil před časem (nemožnost zavázat někoho smlouvou k činnosti, obhajoba a posléze popření možnosti vyvlastňovat kvůli cyklistické stezce apod.).
03.01.2006 (11:44)
Jan Sedláček
Pro Standu Balíka: Jak familiérně jej nazýváš tatínkem. :)) Ale ne, to teď není důležité.
Co se týče (opět) toho kdo, je a není zloděj, tak tě můžu ubezpečit, že by mi to vysvětlil naprosto stejně, jak jsem psal minule.
Co se týče měření rychlosti. Vysvětlovat bych mohl, ale to ještě neznamená, že nebude postupovat dle svého přesvědčení. Navrhuji ti v tomto ohledu vyhledat patřičný zákon, který to povoluje a potom předkládat. Spoj se s nějakým právníkem, který má stejný názor a rád ti pomůže a pak třeba uspěješ. Třeba se zkus obrátit na mého bratra. Já vím, že to možné je, ale v tomto ti nepomůžu. Apropo jeden člověk v zastupitelstvu může smést ze stolu nějaký návrh? To se mi moc nezdá...Neházej všechno na jednoho člověka!! PS: To víš, když táta musí po nocích pročítat některé nesmyslné návrhy zastupitelstva, aby na ně včas upozornil, tak toho času na povídání moc nezbývá... :))
03.01.2006 (10:09)
Jan Sedláček
XY + Marie - nechcete se nám představit? Takhle jsou Vaše příspěvky dost pochybné.
Marie, buď jsem Váš příspěvek nepochopil nebo nejste do situace úplně zasvěcena Vy... Můžete mi, prosím, ještě jednou normálně napsat, co jste chtěla říct?
03.01.2006 (09:54)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Pro Honzu Sedláčka: škoda, přeškoda, že nemáte s tatínkem čas, abyste si popovídali. Jednak by Ti mohl vysvětlit, že když někdo vztáhne ruku po tom, co není jeho, je zloděj.
Jednak bys mu mohl vysvětlit, jak je to s tím měřením rychlosti. Na předminulém zastupitelstvu jsem totiž navrhoval totéž co Ty - abychom najali soukromou firmu na měření rychlosti (nikoli vybírání pokut - to musí dělat OÚ). Ale byl to právě JUDr. Sedláček, který to smetl s tím, že to naše zákony neumožňují. A to přes to, že jsem uvedl města, kde se tak děje. Tak si, prosím, najděte chvilku a popovídejte si.
02.01.2006 (10:33)
Marie - pro Jana Sedláčka
Jsem z Bludova, jen o pár roků mladší než Vy. Jsem studentka, svého času jsem také uvažovala o studiu práv. Buhužel nebo bohudíky se takto nestalo a věnuji se jinému oboru. Naštěstí proto, že jsem brzy pochopila, jak špatně se u nás právo prosazuje. Vy a Váš otec jste toho příkladem. Snad někteří lidé ve vesnici jsou s Vámi za jedno, ale určitě jich je daleko méně než těch, kteří ví, kdo lázně postavil a jak se jmenují jeho potomci. Bohužel je to jak říkají moji rodiče, zase se lidé bojí.
30.12.2005 (23:47)
XY
Krasne Vanoce vsem v Bludove!
Prece jenom , jsme krasna vesnicka, ale to je asi tak vsechno!
Proc stavet kruhac? tak snad prvne vyzkousim kameru nebo semafory a pak kdyz to nebude fakcit tak budu zvazovat kruhac?
Jeja, na tom se zase nekdo napakuje!
30.12.2005 (23:18)
Jan Sedláček
Co se týče kruháče u zámku, tak by určitě nebylo od věci nechat zakreslit situaci a zpracovat aspoň studii. Dobrý nápad má S. Balík, jak píše níže - bude dobré najít v některém podobném městečku obdobnou dopravní situaci. Já osobně si myslím, že kruháč by rozhodně nevedl k tomu, že by se křižovatka "zasekala", jak píše M. Uhrák a semafory jsou také docela dobrá věc, ale kruháč je rozhodně estetičtější a určitě bezpečnější (jsem fanda kruháčů:)). Je sice pravda, že nehod se aktuálně na křižovatce taky moc nestává, ale bezpečnostní přínos by byl nezanedbatelný. Minimálně při výjezdu ze směru od kostela. Tam je to opravdu mnohdy o život.
Pokud to tady čte někdo z OÚ, tak spočítal třeba někdo, kolik by stálo koupit zařízení na měření rychlosti? Pokuty teď může vybírat už i soukromá firma. Myslím, že by to určitě přineslo spoustu peněz, téměř nikdo, kdo jede ze šumperka dále k nealku nedodržuje danou čtyřicítku.
29.12.2005 (08:38)
Jan Sedláček - "odpověď" p. Pospíšilové
Jak chcete...
Aspoň sem někdy napište, proč jste vlastně lázně nedostali. A ne vždy jen to, že je Riedl zrůda.
29.12.2005 (08:28)
M.Pospíšilová- vzkaz pro pana Jana Sedláčka
Zdravím Vás.Úplně mě svědí ruka, jak ráda bych Vám šťavnatě odpověděla.Držím se proto,že Váš pan otec je stále ještě právním zástupcem mé rodiny,takže odpovědi na některé Vaše dotazy byste mohl mít teoreticky z první ruky.Nemyslíte? A propos.Jak u Vás doma nazýváte člověka, který si přivlastní něco, na co nemá nárok ?
28.12.2005 (14:45)
Uko TuhareTakišima
Kéš Haré!!!Vang zhang.xe may con cho duare nunha Andy xe o to.kol mea xay vungahay oalk.iok huangy nuguhe ukuma kaleho balgahoa.
Con chao meo xay.Nha dao vexoa!!!!
28.12.2005 (10:50)
Jan Sedláček
M. Pospíšilová: pan Riedl je pravomocně odsouzený, že jej ustavičně nazýváte zlodějem a zločincem? Možná jsem špatně informovaný, ale myslím, že ne? Kdyby tohle o mě někdo prohlašoval v běžně dostupných médiích, tak postupuju úplně stejně a taktéž podávám trestní oznámení. To je přece moje právo. Čemu se pořád divíte. Oháníte se "Absurdistánem" a sama se chováte absurdně. Snažím se být nezaujatý, ale jsem spíše proti Vám. Tato Vaše kampaň na bludovské návštěvní knize vypadá minimálně velmi podivně. Myslím, že se chováte a že postupujete hloupě. Rád bych např. slyšel opravdu nějaká fakta, ale to jak se neustále oháníte obrovskou křivdou a tím, jak je někdo zločinec a zloděj, tak mě (a myslím i spoustu dalších lidí) hodně odpuzujete. Takhle snad ani ke svému cíli dojít nemůžete. Nebo v čem myslíte, že spočívá ten Absurdistán? Pro mě to je nejen to, že lázně měly být možná logicky vydány Vám, ale také to, že si tady říkáte co chcete a svoje slovo a pravdu považujete za svatou. Uvědomujete si to vůbec?
27.12.2005 (15:34)
Také pro Andy pivoXXL@centrum.cz
Kéž by ti natrhli prdel ty slepá......Pobíhá tam 63Psů
Sám jsem je počítal a to jsou jenom samci sám jsem se díval.Samic je 84.!!!!!!!!!Dohromady 147Psíků.!!!!!!
25.12.2005 (19:28)
Milena Pospíšilová st. - zpráva pro příznivce
Díky za povzbudivé maily.Těm negativním vzkazuji.Zločin se modlením neodčiní.Pokud vám zloděj hraje v kostele o adventu,to ještě neznamená, že je spravedlivý/ viz dr.Riedl/.
Pěkné vánoce.
23.12.2005 (19:23)
Milena Pospíšilová st. - zpráva pro příznivce pospisil@raz-dva.cz
Díky za podporu, ale boj byl vyhrán jen částečně. Po smrti manžela pan Riedl a Švéda přestali dodržovat zákon, přestože platil rozsudek šump. soudu, že majetek má být vydán Pospíšilům, bez souhlasu ministerstva vydali majetek tchánově pečovatelce a ihned si jej od ní "koupili". Založili společnost, která budovy pronajímá státu za zajímavé peníze. Téměř všechny ministry zdravotnictví jsem upozorňovala na spoustu rozporů. Odpověď ministra Ratha si dovolím ocitovat:"...Kontrolou byla zjištěna závažná pochybení v řídící a rozhodovací činnosti SLL Bludov a porušení povinností vyplývajících ze zákona o státním podniku a dalších právních předpisů. Na základě zjištěných skutečností byl podán návrh na oznámení o podezření ze spáchání trestného činu. Ministerstvo zdravotnictví na základě výběrového řízení jmenovalo od 1.11.2005 ředitelem SLL Bludov MUDr. Tomáše Vilhelma."
Rodině Posp. byly v dubnu 2004 vydány pozemky v okolí lázní, čemuž jsem skutečně věnovala všechny své síly po smrti manžela. Ovšem ihned se objevili na scéně "vlčáci" cítící zajímavou kořist a boj se rozbíhá znovu (dokonce i ve vlastních řadách, jistý p. Všetíček - syn švagrové z 1. manželství).
Závěrem tedy nic veselého, ale já mám ještě síly dost a stále věřím, že se mi podaří naplnit manželovu myšlenku, že lázně se mají spojit s obcí ku prospěchu věci samé.
18.12.2005 (10:15)
Pro paní M. Pospíšilovou
S tím nemohu než souhlasit. Vyrovnat se s takovou nespravedlností musí být nesmírně těžké a já sám bych to asi nedokázal. Však Lucifer už si na pana Riedla brousí vidle a ani kaplička nepomuže.
16.12.2005 (22:37)
Madmazel Moggie
Paní Pospíšilové a celé rodině celou dobu jejich sporu fandím a obdivuju tu trpělivost dovést boj za správnou věc až do konce. Dost dobře tomu ale nerozumíme, máme dojem, že se v lázních nic nezměnilo a Riedl tam funguje i nadále. Lidé v dědině jsou málo informováni. Určitě by stálo za to, kdyby jste objasnila celou situaci v lázních v současné době. Třeba se Vám to nebude zdát, ale je s Vámi více lidí, než by jste si myslela Vy i celá Vaše rodina. Do Nového roku neutuchající síly!!!
16.12.2005 (21:47)
Pro Andy!
Doporučuju navšívit oční oddělení nebo se také stačí projít v kteroukoliv denní dobu a hlavně noční ulicí Za Školou!!! Hlavně ať Vám natrhne prdel jeden z těch raťafáků z některých domů za hřbitovem! A to pomíjím ty výkaly na zahradách a cápoty na záhoncích. A to je zase od pořádnejch pesanů.
16.12.2005 (21:42)
Andy
Jen mi nedochazi,kde porad vidite pobihajici hafany.Je docela zajimave,ze jich nejak moc nepotkavam...Mozna jsem slepa.
16.12.2005 (14:07)
Zobrazit příspěvky:
Aktualizace: 02.04.2021 (11:37)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.