Návštěvní kniha


- ochrana proti spamu
   
Zobrazit příspěvky:
Jan Sedláček
M. Pospíšilová: pan Riedl je pravomocně odsouzený, že jej ustavičně nazýváte zlodějem a zločincem? Možná jsem špatně informovaný, ale myslím, že ne? Kdyby tohle o mě někdo prohlašoval v běžně dostupných médiích, tak postupuju úplně stejně a taktéž podávám trestní oznámení. To je přece moje právo. Čemu se pořád divíte. Oháníte se "Absurdistánem" a sama se chováte absurdně. Snažím se být nezaujatý, ale jsem spíše proti Vám. Tato Vaše kampaň na bludovské návštěvní knize vypadá minimálně velmi podivně. Myslím, že se chováte a že postupujete hloupě. Rád bych např. slyšel opravdu nějaká fakta, ale to jak se neustále oháníte obrovskou křivdou a tím, jak je někdo zločinec a zloděj, tak mě (a myslím i spoustu dalších lidí) hodně odpuzujete. Takhle snad ani ke svému cíli dojít nemůžete. Nebo v čem myslíte, že spočívá ten Absurdistán? Pro mě to je nejen to, že lázně měly být možná logicky vydány Vám, ale také to, že si tady říkáte co chcete a svoje slovo a pravdu považujete za svatou. Uvědomujete si to vůbec?
27.12.2005 (15:34)
Také pro Andy pivoXXL@centrum.cz
Kéž by ti natrhli prdel ty slepá......Pobíhá tam 63Psů
Sám jsem je počítal a to jsou jenom samci sám jsem se díval.Samic je 84.!!!!!!!!!Dohromady 147Psíků.!!!!!!
25.12.2005 (19:28)
Milena Pospíšilová st. - zpráva pro příznivce
Díky za povzbudivé maily.Těm negativním vzkazuji.Zločin se modlením neodčiní.Pokud vám zloděj hraje v kostele o adventu,to ještě neznamená, že je spravedlivý/ viz dr.Riedl/.
Pěkné vánoce.
23.12.2005 (19:23)
Milena Pospíšilová st. - zpráva pro příznivce pospisil@raz-dva.cz
Díky za podporu, ale boj byl vyhrán jen částečně. Po smrti manžela pan Riedl a Švéda přestali dodržovat zákon, přestože platil rozsudek šump. soudu, že majetek má být vydán Pospíšilům, bez souhlasu ministerstva vydali majetek tchánově pečovatelce a ihned si jej od ní "koupili". Založili společnost, která budovy pronajímá státu za zajímavé peníze. Téměř všechny ministry zdravotnictví jsem upozorňovala na spoustu rozporů. Odpověď ministra Ratha si dovolím ocitovat:"...Kontrolou byla zjištěna závažná pochybení v řídící a rozhodovací činnosti SLL Bludov a porušení povinností vyplývajících ze zákona o státním podniku a dalších právních předpisů. Na základě zjištěných skutečností byl podán návrh na oznámení o podezření ze spáchání trestného činu. Ministerstvo zdravotnictví na základě výběrového řízení jmenovalo od 1.11.2005 ředitelem SLL Bludov MUDr. Tomáše Vilhelma."
Rodině Posp. byly v dubnu 2004 vydány pozemky v okolí lázní, čemuž jsem skutečně věnovala všechny své síly po smrti manžela. Ovšem ihned se objevili na scéně "vlčáci" cítící zajímavou kořist a boj se rozbíhá znovu (dokonce i ve vlastních řadách, jistý p. Všetíček - syn švagrové z 1. manželství).
Závěrem tedy nic veselého, ale já mám ještě síly dost a stále věřím, že se mi podaří naplnit manželovu myšlenku, že lázně se mají spojit s obcí ku prospěchu věci samé.
18.12.2005 (10:15)
Pro paní M. Pospíšilovou
S tím nemohu než souhlasit. Vyrovnat se s takovou nespravedlností musí být nesmírně těžké a já sám bych to asi nedokázal. Však Lucifer už si na pana Riedla brousí vidle a ani kaplička nepomuže.
16.12.2005 (22:37)
Madmazel Moggie
Paní Pospíšilové a celé rodině celou dobu jejich sporu fandím a obdivuju tu trpělivost dovést boj za správnou věc až do konce. Dost dobře tomu ale nerozumíme, máme dojem, že se v lázních nic nezměnilo a Riedl tam funguje i nadále. Lidé v dědině jsou málo informováni. Určitě by stálo za to, kdyby jste objasnila celou situaci v lázních v současné době. Třeba se Vám to nebude zdát, ale je s Vámi více lidí, než by jste si myslela Vy i celá Vaše rodina. Do Nového roku neutuchající síly!!!
16.12.2005 (21:47)
Pro Andy!
Doporučuju navšívit oční oddělení nebo se také stačí projít v kteroukoliv denní dobu a hlavně noční ulicí Za Školou!!! Hlavně ať Vám natrhne prdel jeden z těch raťafáků z některých domů za hřbitovem! A to pomíjím ty výkaly na zahradách a cápoty na záhoncích. A to je zase od pořádnejch pesanů.
16.12.2005 (21:42)
Andy
Jen mi nedochazi,kde porad vidite pobihajici hafany.Je docela zajimave,ze jich nejak moc nepotkavam...Mozna jsem slepa.
16.12.2005 (14:07)
návštěvnice
jo, ty semafory by taky šly, aspoň to!!!!!
14.12.2005 (11:38)
Michal Uhrák
Zdravím Standu. Já souhlasím s tím, že křižovatka je zrádná, ale myslím, že by to mohla vyřešit regulace semafory(které by se daly zapínaz třeba jen v době špiček). Myslím že po zprovoznění obchvatu Po-Špk odpadne velká část dopravy a kruháč bude zasekaný díky dopravě tranzitující ve směru od Prahy. Tím se zbrzdí i vjíždění ze současných vedlejších silnic.Aby k tomu nedocházelo musel by to být pořádně velký kruháč jako v Špk u Epcosu a na to se obávám že tam jaksi není místa... (a asi taky peněz)Jsem fanda semaforů.
13.12.2005 (17:20)
Návštěvník
Ten kruhový objezd je přesně to, co nám tady chybí, a co potřebujeme. Ta křižovatka je hodně zrádná, a proto je kruháč to nejlepší řešení. A uhm uhm kdy se to bude realizovat, to je asi věc druhá, že ?
13.12.2005 (14:37)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Nejsu dopravní expert, takže můj názor je spíše neodborný. Osobně si myslím, že by kruháč usnadnil vyjíždění ze směru od Postřelmova a z dědiny (tedy z dnešních vedlejších cest). Oproti tomu někteří říkají, že to povede k "zasekání" celé dopravy. Než by se objezd stavěl, bude nutné podívat se na nějaké podobné místo, jak kruhový objezd usnadnil nebo ztížil dopravu.
13.12.2005 (09:34)
Mytysek
Tak jsem si v bludovanu přečetl že se zvažuje varianta kruhového objezdu místo křižovatky u zámku tak co vy na to slovutní spoluobčané???
11.12.2005 (23:34)
M.Pospíšilová st. 16letpozprávapropříznivce
Přesně po roce oznamuji, že Riedl je z lázní pryč ! Ovšem materiální a mravní škody, které napáchal , jsou nevratné. Nyní se prý modlí v Římě !!! Já jdu naopak v pondělí opětovně na přestupkovou komisi na základě jeho nesmyslných udání. To není " absurdistán", to je demokracie " 16 let po " v českém provedení. To ovšem nekalí mou velikou radost z alespoň dílčího úspěchu. Optimismus je opium lidstva !
18.11.2005 (06:52)
Jaroslav Kubíček
Jsem rodák z Bludova a nyní bydlím v Rožnově p.R. Pracuji na MěÚ a mohu porovnat stránky našeho MěÚ a stránky Bludova. Jednoznačně jsou lepší ty vaše. Přehlednější, grafické, a především aktualizované. Bludovan je super. Takto mám alespoň informace, co se u nás doma děje. Mnoho úspěchů. Jarda Kubíček
15.11.2005 (07:48)
Hladna
Ocenuju , ze jsem si mohla precist Bludovan, prosila bych vice aktual.foto, nejen v bludovanu ale i na techto strankach!
PS, Bludoske koupaliste je supr,krasne velke ale v mesici srpnu vazne uz smrdi a je to jen zabinec!
restaurace by mozna vydelala vice na koupaliste, kdyby se personal naucil lepe pocitat!!!
24.08.2005 (22:55)
signora
To co čtu dnes v náštěvní knize Bludovanu je podobné tomu, co jsem četla před půl rokem. Všechno to je celkem k ničemu. Lidi spíš zajímá např. to, kdy už konečně obec přistoupí k radikálnímu řešení volně pobíhajících psů (hlavně v noci). O zněčišťování pozemků ani nemluvě. Zaměstananců na obecním úřadě je celkem dost a mohl by někdo vyjít za tímto účelem i do terénu!!!
07.08.2005 (20:33)
Mon pere odpověd panu dřičovi
Ty byl vždycky jinej už odmala sis hrál s panenkama.
20.06.2005 (09:18)
Dříč
Se stavbou čističky začínáme zítra ráno v osm. Všichni jste srdečně zváni. Motyky a krumpáče sebou.
13.06.2005 (08:10)
Mon Pere
Kdy se začne s výstavbou čističky??
01.06.2005 (09:18)
Zobrazit příspěvky:
Aktualizace: 05.10.2019 (13:43)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.