Návštěvní kniha


- ochrana proti spamu
   
Zobrazit příspěvky:
No Name
Nevíte někdo kdy s euskuteční jarní sběr nebezpečných odpadů....jaksi to tady nikde nemůžu najít......
06.04.2006 (00:23)
Přespolní kořala
To Andílek:
A taky tam bydlí má bývalá holka, kterou taky asi ještě miluju. :-)
31.03.2006 (12:41)
ludmila
Už jste si někdo z Vás všimnul jak je naše obec - kolem chodníků, v parku - "obesraná" od psích miláčků? Je to hrůza. Jsem pro to, aby byla nějaká vyhláška, která by přikazovala majitelům psů tato hovínka ihned po svém psím miláčkovi uklidit.
31.03.2006 (09:39)
Pospíšilová uctojarka@cbox.cz
WWW stránky se povedly, zato ta hrozná komunikace a zimní údržba komunikace - docela zoufalá. Kdybych tamtudy nemusela, tak věřte, že to oklikou třeba obejdu.
Hodně úspěchů.
28.03.2006 (00:03)
Pro Martina Hufa
Radnice nekrade:)!!A hriste je celkem v pohode.
15.03.2006 (14:24)
Huf Martin hufi@.cz
mohly byste zrekonstruovat fotbalove hriste dik.
15.03.2006 (10:18)
Kremlova A.
Gratuluji Panu starostovi,že jse mu podařilo prosadit obnovu hřiště na ,,Faráku".
14.03.2006 (13:40)
Návštěvník
Andílku... a co jako??? nějaká hlubší myšlenka? Nebo nám aspoň prozraď to jméno hihi.
27.02.2006 (12:49)
V Bludově bydlí můj bejvalej kluk, kterýho pořád strašně miluju, takže je to to nej městečko, alespoň pro mě.
24.02.2006 (14:02)
Jaroslav Šimek webmaster@bludov.cz
Fotogalerie již funguje. Je dynamicka a přidávání fotografií je velice snadnou záležitostí. Stačí je nakopírovat do daného adresáře a skript si automaticky vytvoří náhledy. Pokud má někdo jakékoliv fotografie, ať už z konaných akcí nebo jakékoliv jiné, nakopírujte je prosím na ftp přístup:

adresa: ftp://foto.bludov.cz
jméno: foto.bludov.cz
heslo: foto

Např. v souboru txt nebo doc prosím přiložte informace o autorovi a fotografiích. U každé fotografie bude zobrazen její autor popřípadně popisek.
09.02.2006 (10:24)
ghost
Myslím, že by nebylo na škodu udělat nějakou fotogalerii, tím myslím otisknout zajímavé fotky z plesů, akcí, atd.
09.02.2006 (09:31)
Jaroslav Šimek webmaster@bludov.cz
Doporučuji kouknout na letecké snímky Bludova. Stačí kliknout zde. Jedná se pouze o bataverzi a ještě k tomu na technologii googlu, ovšem mají již zpracovanou celou ČR. V pravém horním rohu mapy stačí ze základní přepnout na leteckou. Přibližování na klávesnici pomocí + a -, pohyb po mapě šipkami.
01.02.2006 (23:38)
Michal Uhrák
Dobrý den všem.
Bludov nemá jiný chatovací server ale o to mi nešlo. O tom jak to bylo s lázněmi mám své představy a informace ale psát o nich nechci protože by to znamenalo jen přilévání oleje do ohně.Je jisté každý z těch kdo se vyjadřuje k problematice lázní má kus pravdy.A v tom je problém. Soucítím s Vámi a chápu Vás a Vaši snahu, ale myslím si, že tahle stránka nebude pro mnoho "mladých lídí" místem kde se mohou dozvědět něco o "temné minulosti obce". Je to stránka plná osobních názorů a často i vzájemných antipatií.
viz : Andy
Ještě mi ji nenatrhli,tak mi vlez na záda.Je to blbost!!Máte snad vidiny,nebo máš!Je to směšné

14.01.2006 (17:18)
Milena Pospíšilová st.
A má Bludov jiný chatovací server?Kde se mladí lidé mohou dovědět něco z temné minulosti své obce? Zesnulý manžel, který 6 let nadějného mladého života prožil nesmyslně kvůli lázním v brutálním kriminále, v 90. letech říkal:"Pozorně se dívej, kdo teď krade a tuneluje. Ale další jeho potomci už budou vystupovat jako ctihodní občané".Pracovitých lidí s morálními zásadami žije v Bludově přece dost a ti by mohli být vzorem, ne?
13.01.2006 (08:11)
Michal Uhrák
Pro Honzu S.
Ahoj a pěknou něděli...
Jak jsem psal nejsem žádný odborník na pozemní stavitelství a nemůžu to hodnotit...věřím ale, že už by se nějaké řešení našlo. Myslím, že poměrně dobrým příkladem je kruháč právě vě zmiňované Červené Vodě, je taky u sjezdu z kopce(ovšem nejde to srovnávat dokonale). Mám spíš obavu z toho aby tím řešením nebyl kruháč o velikosti "co se tam vejde" protože si myslím, že tam moc místa není.

A ještě malý vzkaz pro "návštěvníky a taky návštěvníky apod." Zkuste pro změnu nějaký chatovací server tam si taky můžete anonymně říkat (psát) co chcete...

08.01.2006 (10:42)
Taky návštěvník - pro návštěvníka
Vážně netuším, proč se obracíte zrovna na p. Sedláčka......
Celkově celá návštěvní kniha je o ničem (teda až na tu křižovatku u zámku)
k lázním: neřešte to pane, to je případ ztracenej.......
07.01.2006 (09:56)
Stanislav Balík balik@fss.muni.cz
Pro Honzu S.:
ad lazne - prosim, abys nam vsem ozrejmil, jak to tedy vsechno bylo, kdyz ne tak, jak jsem psal. Tedy - za jake penize se lazne postavily, v jakem stavu byl Z. Pospisil st., kdyz psal zavet, zda byl nebo nebyl rozvedeny, jak rozhodovaly jednotlive instance soudu - a proc rozhodovaly rozdilne. A taky - prosim - kdy vydal reditel statniho podniku lazne pi. Bartonove (a den pote od ni odkoupil) a zda tehdy platil nebo neplatil rozsudek sumperskeho soudu.
Ad zastupitelstva - nepodsouvej mi, co jsem nerekl. Nikdy a nikde jsem nerekl, ze JUDr. Sedlacek je diletant. Moc dobre vi, kdy, pred jakym forem a co rika a moc dobre s tim umi pracovat. A jeho pozice v zastupitelstvu je v urcitem smeru vyborna prave kvuli jeho pravnickemu vzdelani, ktere VSEM ostatnim chybi. Na jeho nazory pravnicke skutecne snad vsichni nebo skoro vsichni zastupitele daji. Je to podobne, jako kdyz by jediny lekar v nejake skupine rekl o urcite nemoci, ze se musi lecit urcitym zpusobem - urcite mu malokdo zacne odporovat s tim, ze si mysli neco jineho.
Ostatni nechavam radeji bez odpovedi...
06.01.2006 (10:53)
Návštěvník - pro pana Jana Sedláčka
Pane Sedláčku, již delší dobu se zamýšlím nad tím, co svými příspěvky do návštěvní knihy chcete vlastně říct. Dnes jsem se opět utvrdil v tom, že by bylo vhodnější, kdybyste se začal zabývat něčím smysluplným...
06.01.2006 (08:42)
Jan Sedláček
Pro Michala U.:
Ahoj Michale, teď jsem četl tvůj příspěvek a napadla mě jedna věc, na kterou bych se tě rád zeptal. Setkal ses vůbec někde s kruháčem, který by byl v takovém "sklonu"? Když teď o tom přemýšlím, tak v podstatě všechny kruháče, které jsem po republice viděl, jsou na rovinkách. Je to možná jen takovej detail, ale třeba kvůli tomuto by to vůbec nebylo reálné. I když ono dneska se dá vyřešit všechno a asi by se terén nějak "zarovnal". Těžko říct.
06.01.2006 (08:04)
Jan Sedláček
Pro Standu B.: přenesení oslovení ti odpouštím.
V žádné argumentaci se nemíjíme (mimochodem hodně odporná politická hláška). Na tvoje otázky odpovídám - ano vím, z jakých peněz byly lázně postaveny a také vím, jak to bylo s odkázáním. Vím to. Myslíš, že jen tak mluvím o něčem, aniž bych o tom měl aspoň základní informace? Tak jak to říkáš, mi to nepřijde normální a spravedlivé, jako miliarda dalších věcí na světě. Přesto mám na věc jiný názor než ty a nemůžu si pomoci, ale přijde mi, že právě tento fakt nemůžeš překousnout. Protože otázkou je, jestli je, resp. bylo, všechno tak, jak se tady uvádí. Tak jak uvádíš např. ty. To, že si to ty myslíš, a že je to tvoje nejhlubší přesvědčení ještě neznamená, že to lze pokládat za jedinou spravedlnost.
Co se týče zastupitelstev, tak si hodně odporuješ. Děláš z mého otce téměř diletanta, který neví co říká a na druhé straně říkáš, jak má obrovsky silný hlas na zastupitelstvu, že ostatní zastupitelé respektují jeho názor. Proč asi? Že by třeba v minulosti něco dokázal? Že by u lidí, potažmo u vzorku lidí (zastupitelstva), měl dobrý kredit?
Co se týče "veřejně i neveřejně po čase prohlašuje opak toho, co tvrdil před časem" tak na to ti odpovídám jediné - zameť si před vlastním prahem a pak kritizuj druhé. Věř tomu, že jsem byl sám svědkem nepříjemností, které způsobily tvoje dedukce (totiž promiň - informace).
Stando, některých tvých názorů si vážím, ale nevytahuj, prosím, tyto věci. Aspoň ne zde, protože sám dobře víš, že máme jiný názor, že se v těchto tezích neshodneme a tudíž, že nemá smysl to tu řešit. Ovšem pokud do toho budeš pořád šťourat, tak věz, že bez odpovědi to nenechám.
Pěkný víkend.
06.01.2006 (07:58)
Zobrazit příspěvky:
Aktualizace: 02.04.2021 (11:37)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.