Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 18. 11. 2019

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se ve středu 20. listopadu 2019 od 6:00 hodin uskuteční svoz papíru v pytlích a balíčků s tiskovinami či krabicemi. Žádáme občany, aby čiré pytle s papíry a svázané balíčky s tiskovinami či krabicemi připravili k přístupovým cestám, nejlépe v úterý večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle či balík připevní cedulku s odpovídajícím kódem. Upozorňujeme občany, že do pytlů nepatří papírové kapesníky či ubrousky, papírové krabice od vajíček nebo papírové pytle od stavebních materiálů.

Aktualizace: 18.11.2019 (16:17)