Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 3. 9. 2019

Obecní úřad upozorňuje občany, že ve středu 4. září mezi 9 a 11 hodinou proběhnou ve wollastonitovém lomu trhací práce malého rozsahu. Žádáme občany, aby v uvedeném čase dbali v okolí lomu zvýšené opatrnosti.

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že svoz bioodpadu plánovaný na čtvrtek 5. září 2019 proběhne z technických důvodů v odpoledních hodinách. Žádáme proto občany, aby popelnice s bioodpadem nechaly nachystané ke svozu až do večerních hodin. Děkujeme za pochopení

Soukromý prodejce nabízí čerstvá česká vejce, brambory, cibuli, česnek a jiné. Prodej se uskuteční ve středu 4. září od 8 do 8:45 u místního kostela.

Aktualizace: 03.09.2019 (14:32)