Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 27. 8. 2019

Obecní úřad upozorňuje občany, že se ve středu 28. srpna 2019 od 6:00 hodin uskuteční svoz papíru v pytlích a balíčků s tiskovinami či krabicemi. Žádáme občany, aby čiré pytle s papíry a svázané balíčky s tiskovinami či krabicemi připravili k přístupovým cestám, nejlépe v úterý večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle či balík připevní cedulku s odpovídajícím kódem. Upozorňujeme občany, že do pytlů nepatří papírové kapesníky či ubrousky, papírové krabice od vajíček nebo papírové pytle od stavebních materiálů.

Farnost Bludov vás zve v neděli 1. září na pouť ke kostelíčku Božího Těla. Mše svatá začíná v 10:30, odpoledne v 15 hodin následuje svátostné požehnání. Po celý den bude pro poutníky zajištěno bohaté občerstvení a skákací hrad pro děti.

Aktualizace: 27.08.2019 (14:31)