Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 5. 8. 2019

Obecní úřad upozorňuje občany, že v době od 1. do 31.srpna je splatnost poplatku za stočné dle směrných čísel roční potřeby vody. U občanů, kteří platí poplatek přes vodoměry, je splatnost v období od 20. do 31.srpna. Žádáme občany, aby při placení poplatku využívali úřední dny – pondělí a středu. Platbu lze provést také bezhotovostně. Údaje k platbě jsou k dispozici na webových stránkách obce Bludov.

MUDr. Všetečková z důvodu čerpání dovolené neordinuje od 6. do 10.srpna. Zástup MUDr. Musílková Libina a Dolní Studénky.

Bludovská a.s. vyzývá občany, aby nevstupovali na pozemky, kde probíhá sklizeň obilí a slámy. Mohlo by dojít k úrazu nejen zemědělskou technikou, ale i samotným balíkem slámy, které lákají především mladší generaci. Rodiče zajímejte se prosím, kde a jak Vaše děti tráví volný čas.

Aktualizace: 05.08.2019 (15:17)