Vložit novou firmu

Základní údaje:

*
*
Identifikační číslo a název firmy jsou povinné položky. Pokud vložíte dodatek a zaškrtnete políčko Použít dodatek jako název firmy, stane se tento dodatek jejím názvem (tato vlastnost má svůj účel zjména u restaurací a hotelů). V názvu frimy musí být jméno, pod kterým je daná firma vedena v obchodním nebo živnostenském rejstříku.


Kontaktní údaje:

*
Seznam ulic by měl obsahovat kompletní seznam bludovských ulic. Pokdu se jedná o frimu, která s Bludovem souvisí, avšak jejíž sídlo leží mimo katastr obce, je možné zadat jinou adresu včetně názvu ulice. Ulice v seznamu jsou provázány s mapou Bludova. Zadání adresy je povinné.
*
Z dalších kontaktních údajů je povinný pouze telefon.


Provozní doba:

Od Do Od Do
Pondělí . - . . - .
Úterý . - . . - .
Středa . - . . - .
Čtvrtek . - .   . - .
Pátek . - .   . - .
Sobota . - .   . - .
Neděle . - . . - .
 
Formulář je uzpůsoben pro zadání polední pauzy. Tlačítko s názvem "Po - Pá" rokopíruje údaje z pondělí do pátku, tlačítko "Po - Ne" rozkopíruje údaje z pondělí do neděle.

Popis činnosti:

Vyberte obor působení 1: *
Vyberte obor působení 2:
Vyberte obor působení 3:
Popis firmy je povinný a měl by ve větách stručně vystihovat, čím se daná firma zabývá. Firmu máte možnost zařadit až do tří různých oborů. Jeden je povinný.

Kontakntí osoby:

(1)
(2)
(3)
(4)
(5)
K vaší firmě máte možnost přiřadit až 5 kontaktních osob. Poviný je jeden kontaktní údaj a funkce, kterou zastává.


Doplňující údaje:

Maximálně 100 znaků. Políčko by mělo obsahovat jméno a přijmení vlastníka zápisu.
Maximálně 100 znaků. Emailová adresa slouží mimo jíné pro zaslání potvrzení o přijetí vložení nového zápisu či editaci již existujícího.
Příložení znaku a fotografií:
        
Vkládání fotografií a znaku firmy není možné provádět skrze tetno formulář automatizovaně. Optimalizace kvality a velikosti vkládaných fotografií je prováděna ručně. Proto prosíme o zaslání případných fotografií a znaku firmy elektronicky na adresu webmaster@bludov.cz.
Maximálně 700 znaků. Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, napište to prosím do tohoto vzkazu.
(1.) (2.)
Maximálně 20 znaků. Heslo slouží pro ověření při pozdější editaci zápisu ze strany vlastníka.


Ochrana proti spamu:

- ochrana proti spamu

Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.