Editace údajů o firmě

Základní údaje:

*
*
Identifikační číslo a název firmy jsou povinné položky. Pokud vložíte dodatek a zaškrtnete políčko Použít dodatek jako název firmy, stane se tento dodatek jejím názvem (tato vlastnost má svůj účel zjména u restaurací a hotelů). V názvu frimy musí být jméno, pod kterým je daná firma vedena v obchodním nebo živnostenském rejstříku.


Kontaktní údaje:

*
Seznam ulic by měl obsahovat kompletní seznam bludovských ulic. Pokdu se jedná o frimu, která s Bludovem souvisí, avšak jejíž sídlo leží mimo katastr obce, je možné zadat jinou adresu včetně názvu ulice. Ulice v seznamu jsou provázány s mapou Bludova. Zadání adresy je povinné.
*
Z dalších kontaktních údajů je povinný pouze telefon.


Provozní doba:

Od Do Od Do
Pondělí . - . . - .
Úterý . - . . - .
Středa . - . . - .
Čtvrtek . - .   . - .
Pátek . - .   . - .
Sobota . - .   . - .
Neděle . - . . - .
 
Formulář je uzpůsoben pro zadání polední pauzy. Tlačítko s názvem "Po - Pá" rokopíruje údaje z pondělí do pátku, tlačítko "Po - Ne" rozkopíruje údaje z pondělí do neděle.

Popis činnosti:

Vyberte obor působení 1: *
Vyberte obor působení 2:
Vyberte obor působení 3:
Popis firmy je povinný a měl by ve větách stručně vystihovat, čím se daná firma zabývá. Firmu máte možnost zařadit až do tří různých oborů. Jeden je povinný.

Kontakntí osoby:

(1)
(2)
(3)
(4)
(5)
K vaší firmě máte možnost přiřadit až 5 kontaktních osob. Poviný je jeden kontaktní údaj a funkce, kterou zastává.


Doplňující údaje:

Maximálně 100 znaků. Políčko by mělo obsahovat jméno a přijmení vlastníka zápisu.
Maximálně 100 znaků. Emailová adresa slouží mimo jíné pro zaslání potvrzení o přijetí vložení nového zápisu či editaci již existujícího.
Příložení znaku a fotografií:
        
Vkládání fotografií a znaku firmy není možné provádět skrze tetno formulář automatizovaně. Optimalizace kvality a velikosti vkládaných fotografií je prováděna ručně. Proto prosíme o zaslání případných fotografií a znaku firmy elektronicky na adresu webmaster@bludov.cz.
Maximálně 700 znaků. Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, napište to prosím do tohoto vzkazu.
(1.) (2.)
Pokud nemáte v úmylsu měnit heslo, ponechejte políčka nevyplněná.
Maximálně 20 znaků. Heslo slouží pro ověření při pozdější editaci zápisu ze strany vlastníka.


Ochrana proti spamu:

- ochrana proti spamu

Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.