Billiard Club Bludov
Znak organizace
IČ: 67341837 Počet členů: 12
Popis činnosti:
 
Sportovní oddíl s účastí na akcích pořádaných billiardovým svazem a na turnajích v ČR. Organizace turnajů pro širokou veřejnost.
Kontaktní údaje:
Telefon: +420 604 348 075
Adresa: tř. A. Kašpara 353
789 61 Bludov << Zobrazit ulici na mapě Bludova >>
okres Šumperk << Zobrazit Bludov na mapě ČR >>
Kontaktní osoby:
Petr Šimek (vedoucí oddílu)
Fax: +420 604 348 075
Email: Mon.pere@seznam.cz
Nabídka pro veřejnost, obec:
 
Členství v oddílu, možnost hry v herně pro veřejnost, účast na turnajích.
Činnost v posledním desetiletí:
 
Turnaje pro širokou veřejnost, účast v soutěžích svazu ČABS, účast na turnajích v ČR, příspěvky do časopisu BILLIARD INFO, organizace kulečníku na střední a severní Moravě.
Historie organizace:
 
Klub byl založen v roce 1998. Členové klubu se pravidelně zúčastňují oficiálních soutěží svazu a turnajů v celé ČR. Zároveň pořádáme turnaje i pro širokou veřejnost. Každý rok se minimálně dva členové klubu probojují do baráže o extraligu, kde měří sílu s nejlepšími hráči republiky. J. Komenda je předsedou oblasti střed. Morava, ale spadá pod něj i organizace soutěží na severní Moravě.
Fotografie:

[nahoru]

  SK Bludov, z.s.
Znak organizace
IČ: 22740112 Počet členů: 104
Popis činnosti:
 
Rozsah sportovní činnosti v rámci mistrovských soutěží Okresního fotbalového svazu v Šumperku a Krajského fotbalového svazu v Olomouci. V posledních letech se zaměřil na zkvalitnění hrací plochy a v rámci akce ,,zelený trávník" vybudoval za pomocí OÚ nové kvalitní hřiště pro kopanou. Dále bylo vybudováno závlahové zařízení na obě hřiště, tedy jak hlavní tak i vedlejší a podstatně byl zkvalitněn nezbytný prodej občerstvení. Dále se klub zaměřil na opravu a rekonstrukci šaten, sociálního zařízení a zázemí pro hráče v budově SK Bludov.
Kontaktní údaje:
Telefon: +420 732 575 528 Web: www.skbludov.cz
E-mail: fotbal@skbludov.cz
Adresa: Jana Žižky 195
789 61 Bludov << Zobrazit ulici na mapě Bludova >>
okres Šumperk << Zobrazit Bludov na mapě ČR >>
Kontaktní osoby:
Mgr. Luděk Březina (předseda klubu)
Telefon: +420 732 575 528
Email: brezina.ludek@centrum.cz
Roman Holinka (sekretář klubu)
Telefon: +420 773 091 552
Nabídka pro veřejnost, obec:
 
Pro zájemce možnost využití volného času pro smysluplnou sportovní činnost a pro širokou veřejnost potom organizování pravidelné formy sportovních utkání jako hodnotné lidové zábavy.
Činnost v posledním desetiletí:
 
Rozsah sportovní činnosti v rámci mistrovských soutěží, v rámci OV FS a v rámci Hanácké fotbal. župy se za posledních 10 let podstatně nezměnil. FO se v posledních letech zaměřil na zkvalitnění hrací plochy a v rámci akce "zelený trávník" vybudoval za pomocí OÚ a ČMFS nové kvalitní hřiště pro kopanou. Dále bylo vybudováno závlahové zařízení a podstatně byl zkvalitněn nezbytný prodej občerstvení.
Historie organizace:
 
Klub byl založen 18.září 1933, kdy byl zvolen prozatímní výbor s předsedou Františkem Krejčím, bývalým hráčem pražské Slavie, místopředsedou br. Šálkem, Jednatelem Františkem Langrem, pokladníkem Jaroslavem Špičkou a čtyřmi členy výboru : Janem Skoumalem, Josefem Cekrem, Karlem Hoškem a Ondřejem Březinou. Na této schůzi vypracovány byly též stanovy klubu, které byly 8.října 1933 potvrzeny v Brně a činnost nového S.K.Bludov úředně povolena. Přihlásilo se 42 členů přispívajících a zaregistrováno 13 hráčů.Spolu s Bohdíkovem a Rudou patří k nejstarším českým klubům na severní Moravě. Po sjednocení tělovýchovy přešel SK pod křídla TJ Sokol a teprve v roce 2012 se opětovně osamostatnil od TJ Sokol Bludov jako samostaný klub s právní subjektivitou pod názvem SK Bludov, občanské sdružení, nově spolek. Toto osamostatnětní bylo vyžádáno potřebou pro přímější a rychlejší získávání Dotací a Grantů na činnost klubu, investice, opravy a sportovní vybavení.V roce 2013 tedy klub oslavil 80,let od svého založení, bohužel oslav jsme se nedočkali, jelikož přípravy narušil rozsáhlý požár občerstvovací stánku, který byl v předchozích letech po finanční stránce náročně zrekonstruován. Torzo stánku, s jehož budováním začaly předchozí generace fotbalistů v 70.a 80. Letech, musel být stržen a zlikvidován.

[nahoru]

  TJ Sokol Bludov z.s.
Znak organizace
IČ: 44939507 Počet členů: 368
Popis činnosti:
 
Sportovní - v oddílech ( stolní tenis, tenis, volejbal, rekreační sporty.
Kontaktní údaje:
Telefon: +420 602 744 928 Web: www.sokolbludov.cz
Adresa: tř. A. Kašpara 357
789 61 Bludov << Zobrazit ulici na mapě Bludova >>
okres Šumperk << Zobrazit Bludov na mapě ČR >>
Kontaktní osoby:
Ing. Jaroslav Huf (předseda)
Fax: +420 602 744 928
Email: huf@moravolen.cz
Pavel Srb (místopředseda, vedoucí oddílu stolního tenisu)
Fax: +420 724 519 805
Nabídka pro veřejnost, obec:
 
Zapojení dětí, mládeže i dospělých do sportovní činnosti v oddílech tělovýchovy.
Činnost v posledním desetiletí:
 
Sportovní činnost – v oddílech stolního tenisu a tenisu účast v okresních i krajských soutěžíš, pořádány turnaje pro členy i sportovní veřejnost. Členství v České Unii sportu.
Historie organizace:
 
V roce 1993 částečně shořela část sokolovny a bylo třeba provést opravy. Provedeny práce k obnově a rekonstrukci poničené střechy. Byla pokryta celá střecha a vystaven komín, provedena výměna oken a dveří. Vybudována nová herna stolního tenisu. Celková částka oprav dosud činila 800 tisíc Kč. V říjnu 1997 proběhly oslavy 100. výročí založení Sokola v Bludově.. Každoročně pořádán ples. Návštěvy při příležitosti narozenin bývalých členů.

[nahoru]

Aktualizace: 29.08.2016 (12:16)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.