Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 31. 3. 2021

Obecní úřad Bludov žádá občany o pomoc při hledání psa.
16. února se v Postřelmově zaběhla fenka amerického pitbulteriéra.
Od narození neslyší, aby přiběhla, musí mít vizuální kontakt.
Jmenuje se No Song. Má 11 let, je řádně očkovaná a čipovaná. Nemá obojek, není agresivní ani k lidem ani k zvířatům.
Je to hodný a klidný pes, neštěká ani nekouše. Má nemocné srdce.
Naposledy byla viděna v pátek o půl deváté večer na okraji Bludova směrem k lázním.
Majitel velmi prosí o pomoc. Fenka je stará, moc toho neujde, bude většinou spát nebo hledat něco k jídlu. Možná bude schovaná někde ve stodole, v seníku nebo v přístřešku pro zvěř.
Majitel prosí o jakoukoliv informaci. Odměna za nalezení je 5 000 korun. Telefon na majitele je 777 979 205, volat můžete ihned, třeba i v noci.
Rovněž je možno zavolat i na obecní úřad Bludov.

Vložil(a): Ludmila Skoumalová
Aktualizace: 31.03.2021 (16:52)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.