Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 22. 3. 2021

Obecní úřad Bludov žádá občany o pomoc při hledání psa.
16. února se v Postřelmově zaběhla fenka amerického pitbulteriéra.
Od narození neslyší, aby přiběhla, musí mít vizuální kontakt.
Jmenuje se No Song. Má 11 let, je řádně očkovaná a čipovaná. Nemá obojek, není agresivní ani k lidem ani k zvířatům.
Je to hodný a klidný pes, neštěká ani nekouše. Má nemocné srdce.
Byla viděna v Rovensku, v Zábřeze a naposledy v Lužné.
Majitel velmi prosí o pomoc. Fenka je stará, moc toho neujde, bude většinou spát nebo hledat něco k jídlu. Možná bude schovaná někde ve stodole, v seníku nebo v přístřešku pro zvěř.
Majitel prosí o jakoukoliv informaci. Odměna za nalezení je 5 000 korun. Telefon na majitele je 777 979 205, volat můžete ihned, třeba i v noci.
Rovněž je možno zavolat i na obecní úřad Bludov.

---------------------
Společnost Dřevo Habrovany nabízí v jarní slevové akci k podeji štípané palivové dřevo. Skladem je tvrdé i měkké dřevo v délce polínek 25, 33 a 50 cm. Doprava bude zajištěna až do domu.
Objednávat můžete na telefonním čísle 739 572 972 nebo na www.drevohabrovany.cz.

Vložil(a): Ludmila Skoumalová
Aktualizace: 22.03.2021 (17:07)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.