Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 10. 3. 2021

Obecní úřad Bludov oznamuje občanům, že od 12. do 14. března bude probíhat sběr bioodpadu velkoobjemovými kontejnery.
Kontejnery budou přistaveny na stanoviště během dne maximálně do půl druhé odpoledne.
2 velkoobjemové kontejnery na bioodpad budou umístěny u hasičárny
1 velkoobjemový kontejner na bioodpad bude umístěn na Bludovečku

Žádáme občany, aby do kontejnerů vhazovali větve pořezané na co nejmenší objem. Velké větve zbytečně zabírají v kontejneru mnoho místa a brání ukládání dalšího odpadu. Dále žádáme občany, aby bioodpad z pytlů vysypávali.

Dále Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám a zároveň i z technických důvodů bude svoz bioodpadu v nádobách zahájen až od příštího čtvrtka tj. od 18. března.

------------------------------------
Bludovská a.s. vyhlašuje akci na vepřové půlky – 1 kilo na 51,- korun.
Objednávky se přijímají v prodejně potravin nebo na telefonním čísle
602 562 236.
Dále Bludovská a.s. nabízí možnost zakoupení celého prasete za cenu
32 korun za kilo.
--------------------------------------

Obecní úřad Bludov žádá občany o pomoc při hledání psa.
16. února se v Postřelmově zaběhla fenka amerického pitbulteriéra.
Od narození neslyší, aby přiběhla, musí mít vizuální kontakt.
Jmenuje se No Song. Má 11 let, je řádně očkovaná a čipovaná. Nemá obojek, není agresivní ani k lidem ani k zvířatům.
Je to hodný a klidný pes, neštěká ani nekouše. Má nemocné srdce.
Majitel prosí o jakoukoliv informaci. Odměna za nalezení je 5 000 korun. Telefon na majitele je 777 979 205, nebo je možno zavolat i na obecní úřad Bludov.
---------------------

Vložil(a): Ludmila Skoumalová
Aktualizace: 10.03.2021 (16:59)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.