Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 6. 1. 2021

Vážení spoluobčané,

vzhledem k epidemiologické situaci proběhne letošní Tříkrálová sbírka online na internetu. Občané, kteří nechtějí přispívat po internetu, mohou přispět do kasičky umístěné přímo na místním obecním úřadě v úředních hodinách, tedy v pondělí a ve středu 9 – 11 a 14-17 hodin, a to až do 20. ledna 2021. Přispět do kasičky bude umožněno i v týdnu od 11. do 15. ledna, kdy bude obecní úřad z provozních důvodů pro občany zcela uzavřen. K ohlášení příchodu využijete elektronického vrátného. Kasička Tříkrálové sbírky je umístěna v kanceláři matriky, v případě nepřítomnosti pak v kanceláři naproti matrice.

Aktualizace: 06.01.2021 (10:38)
Copyright (c) 2001 - 2021 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.