Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 29. 10. 2020

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se v sobotu 31. 10. 2020 uskuteční u hasičárny svoz nebezpečného a objemného odpadu. Svoz je určen pouze pro občany Bludova, ne pro podnikatele!!!! Objemný a nebezpečný odpad neukládejte na určené místo dříve, než je stanoven termín svozu. Bude zajištěn dohled zaměstnance obecního úřadu.
Do objemného odpadu nepatří stavební suť, eternit, zemina či větve. Pro kovový odpad bude přistaven samostatně kontejner. Tento svoz není určen pro likvidaci vysloužilých elektrospotřebičů, ty odevzdávejte na sběrném dvoře, který se nachází nad zámkem u vjezdu do Bludovské a.s.
Vzhledem ke koronavirové pandemii bude možnost dovozu odpadu rozdělena časově pro jednotlivé ulice:
7 – 9 hodin: Lázeňská, Čapkova, Jiráskova, B. Němcové, Nerudova, Vančurova, Vitonínská, Příční, Krátká, Zahradní, Polní, Špalkova, 8. května, Na Viskách, Masarykova, Husova, Palackého, Tyršova, Nádražní

9 – 11 hodin: Kroupova, Bohutínská, Řed. Fr. Léhara, Nová Dědina, Plk. Karla Hlásného, Rudolfa Kordase, Slepá, Komenského, Školní, Tř. A. Kašpara, Dr. Březiny, Stará, V Potokách, Na Baloně, Sokolská, K Zámečku, Bludoveček

11 – 12:15 a 12:45 – 13:45 hodin: Jana Žižky, Žerotínova, Na Hradě, Ztracená, Úzká, Družstevní, Ve Slévi, Pod Baštou, Hrabenovská, Za Školou

Žádáme všechny občany, aby dodržovali předepsané časy, vozili odpad na hasičárnu maximálně ve dvou, dodržovali rozestupy a měli dýchací cesty zakryté rouškou či jinou podobnou ochranou nosu a úst.

Aktualizace: 29.10.2020 (09:46)