Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 11. 9. 2020

V sobotu 12. září uskuteční akce Bludovské památky a rekordy. Na zahradě kulturního domu bude zapsaný již třináctý bludovský rekord. Akci doprovodí bohatý program s občerstvením a atrakcemi pro děti. V žerotínské hrobce se v rámci Dnů evropského dědictví budou konat od 14 hodin každou celou hodinu divadelně zážitkové prohlídky s hudebním doprovodem. Všichni jsou srdečně zváni na obě části akce. V souvislosti s tím bude od rána uzavřeno parkoviště za zahradou kulturního domu. Prosíme obyvatele přilehlých panelových i obytných domů, aby zde neparkovali svá auta!

SK Bludov vás srdečně zve na zápasy hrané na domácím hřišti, a to v sobotu 12. září od 14 hodin starší žáci, od 16 hodin muži a v neděli 13. září od 13 hodin starší přípravka a od 15 hodin dorost. Po oba dny bohaté občerstvení a makrely, žebra a další dobroty z grilu.

Aktualizace: 11.09.2020 (13:22)