Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 9. 9. 2020

Obecní úřad upozorňuje občany, že 31. srpna byla splatnost poplatku za stočné. Žádáme občany, kteří doposud nezaplatili, aby tak učinili co nejdříve. Pokladní hodiny jsou v pondělí a středu.

Kulturní dům Bludov Vás srdečně zve na koncert skupiny Schodiště, který se koná ve čtvrtek 10. září od 19 hodin.

V sobotu 12. září se na zahradě kulturního domu uskuteční akce Bludovské památky a rekordy. Akci doprovodí bohatý program s občerstvením a doprovodným programem pro děti. V žerotínské hrobce se v rámci Dnů evropského dědictví budou konat od 14 do 18 každou celou hodinu divadelně zážitkové prohlídky s hudebním doprovodem. Všichni jsou srdečně zváni na obě části akce.

Firma Obuv Prostějov pořádá ve čtvrtek 10. září prodejní akci s obuví pánskou, dámskou, dětskou i nadměrnou velikostí. Prodej se uskuteční u místního kostela od 8 do 15 hodin.

Bludovská a.s. oznamuje, že v pondělí 14. září zahájí prodej obilí a výdej nájemného v naturální podobě. Prodej a výdej obilí bude probíhat do 26. října každé pondělí od 8 do 12 a od 13 do 16 hodin na váze Bludov u Pneuservisu Matěj. Cena je 600 kopru za metrák včetně DPH. Pytle vlastní nebo možnost zakoupení.

SK Bludov vás srdečně zve na zápasy hrané na domácím hřišti, a to v sobotu 12. září od 14 hodin starší žáci, od 16 hodin muži a v neděli 13. září od 13 hodin starší přípravka a od 15 hodin dorost. Po oba dny bohaté občerstvení a dobroty z grilu.

Aktualizace: 09.09.2020 (16:05)