Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 2. 9. 2020

Kulturní dům Bludov oznamuje, že chystá koncert skupiny Schodiště ve čtvrtek 10. září. Kapela zde vystoupí v rámci svého turné Kupředu! Vstupenky jsou již v předprodeji v kanceláři kulturního domu.

Skautky a skauti Bludov srdečně zvou na dětský pohádkový les, který se koná v neděli 6. září od 10 do 16 hodin u kostelíčka Božího Těla. Občerstvení je zajištěno.

Firma Topenářský servis s.r.o. bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva, a to v sobotu 12. září. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.

Aktualizace: 02.09.2020 (16:52)