Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 10. 6. 2020

Jednotka sboru dobrovolných hasičů Bludov pořádá sbírku věcné pomoci pro zaplavenou obec Šumvald a její část Břevenec. V současné chvíli jsou nejvíce potřeba zejména gumáky, lopaty, kýble, hrábě, kartáče s tuhým/tvrdým vlasem (rejžáky) na podlahu, stěrky na holi (na stírání vody na zem zemi), Čisticí prostředky, desinfekce, zemové i klasické hadry, utěrky, toaletní papír, hygienické potřeby, Granule/krmivo pro psy, kočky, voda a trvanlivé potraviny především.
Věcnou pomoc můžete odevzdat na Obecním úřadě Bludov ve čtvrtek dopoledne mezi 9 až 11 hodinou a odpoledne mezi 13 – 15 hodinou nebo v pátek mezi 9 až 11 hodinou. Věcná sbírka bude v pátek v odpoledních hodinách dopravena do postižené obce.

ČEZ distribuce oznamuje, že ve čtvrtek 11. června od 7:30 do 15 hodin dojde na celém území obce Bludov k přerušení dodávky elektrické energie. V souvislosti s tím ŠPVS Šumperk upozorňuje, že v době přerušení dodávky elektřiny nepoteče voda v ulici Za Školou.

Ve čtvrtek 11. června v 18 hodin se v místním kulturním domě uskuteční divadelní představení Hodina duchů se známými herci Pavlínou Mourkovou, Evou Decastelo nebo Bořkem Slezáčkem. Cena v předprodeji činí 200 korun, na místě v den představení bude vstupné stát 250 korun. V den představení bude otevřená i kavárna v kulturním domě, a to od 15:30 hodin.

První promítání letního kina se koná v zahradě za kulturním domem v pátek 12. června. Diváci se mohou těšit na úspěšnou komedii Poslední aristokratka. Začátek bude po setmění po 21. hodině. Vstupné je dobrovolné.

Farnost Bludov zve na pouť ke Kostelíčku Božího Těla nad Bludovem, která se koná v neděli 14. června od 10.30 hodin. Připraven je program pro děti i občerstvení.

Firma Topenářský servis bude provádět v naší obci revize kotlů, kontroly a čištění komínů, a to v neděli 14.června. Zájemci se mohou objednat na telefonu 608 748 989.

Aktualizace: 10.06.2020 (16:11)