Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 7. 5. 2020

Obec Bludov informuje občany, že zítřejší kladení věnců při příležitosti oslav 75. výročí vítězství nad fašismem se uskuteční v souvislosti s nouzovým stavem a s přijatými opatřeními, bez účasti veřejnosti. Tento pietní akt však můžete sledovat zítra od 18 hodin prostřednictvím přímého přenosu na Bludnovinkách.

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se v sobotu 16. května 2020 uskuteční u hasičárny svoz nebezpečného a objemného odpadu. Svoz je určen pouze pro občany Bludova, ne pro podnikatele!!!! Objemný a nebezpečný odpad neukládejte na určené místo dříve, než je stanoven termín svozu. Bude zajištěn dohled zaměstnance obecního úřadu.
Do objemného odpadu nepatří stavební suť, eternit, zemina či větve. Pro kovový odpad budou přistaveny samostatně kontejnery. Tento svoz není určen pro likvidaci vysloužilých elektrospotřebičů, ty odevzdávejte na sběrném dvoře, který se nachází nad zámkem u vjezdu do Bludovské a.s.
Vzhledem ke koronavirové pandemii bude možnost dovozu odpadu rozdělena časově pro jednotlivé ulice:
7 – 9 hodin: Lázeňská, Čapkova, Jiráskova, B. Němcové, Nerudova, Vančurova, Vitonínská, Příční, Krátká, Zahradní, Polní, Špalkova, 8. května, Na Viskách, Masarykova, Husova, Palackého, Tyršova, Nádražní
9-11 hodin: Kroupova, Bohutínská, Řed. Fr. Lehára, Nová, Dědina, Plk. Karla Hlásného, Rudolfa Kordase, Slepá, Komenského, Školní, Tř. A. Kašpara, Dr. Březiny, Stará, V Potokách, Na Baloně, Sokolská, K Zámečku, Bludoveček
11 – 12:15 a 12:45 – 13:45 hodin: Jana Žižky, Žerotínova, Na Hradě, Ztracená, Úzká, Družstevní, Ve Slévi, Pod Baštou, Hrabenovská, Za Školou

Prosíme všechny občany, aby dodržovali předepsané časy, zabráníte tak zbytečným frontám na stanovišti. Děkujeme za pochopení

Firma JUKKA bude prodávat stromky k jarní výsadbě. Prodej se uskuteční v pátek 8. května od 11 do 12 hodin u místního kostela.

Aktualizace: 07.05.2020 (14:46)