Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 19. 3. 2020

Obec Bludov připomíná občanům, že od dnešního dne jsou dle nařízení vlády všichni občané povinni nosit ochranné prostředky nosu a úst, a to při jakémkoli pohybu mimo své bydliště. Dodržujte toto nařízení, vyhnete se tím případnému postihu. Dále připomínáme, že počínaje dneškem, vždy mezi 10 a 12 hodinou chodí nakupovat výhradně senioři starší 65 let.

Obecní úřad upozorňuje občany, že se od 20. do 22. března 2020 uskuteční sběr bioodpadu velkoobjemovými kontejnery. Kontejnery budou přistaveny na stanoviště během dne maximálně do půl druhé odpoledne, a to 1 kontejner na ulici JIRÁSKOVA (u obchodu Jednota), 1 kontejner na ulici NA VISKÁCH (u obchodu U Urbana) a 1 bude umístěn na ulici Dr. BŘEZINY (v horní části u řadovek)
Žádáme občany, aby do kontejnerů vhazovali větve pořezané na co nejmenší objem. Velké větve zbytečně zabírají v kontejneru mnoho místa a brání ukládání dalšího odpadu. Bioodpad z pytlů vysypávejte.

Aktualizace: 19.03.2020 (14:56)