Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 15. 1. 2020

Obecní úřad žádá občany, aby vyčkali s placením poplatku za komunální odpad, a to vzhledem k nutnosti načtení slev z Motivačního systému odpadového hospodářství. Toto načtení proběhne v měsíci lednu, poté bude možné poplatek zaplatit. Děkujeme za pochopení.

Kulturní dům Bludov zve občany na koncert Kruhu přátel hudby. V neděli 19. ledna vystoupí světoznámé Wihanovo kvarteto. Koncert proběhne v místním obecním klubu od 14 hodin.

V sobotu 25. ledna od 20 hodin se koná v místním kulturním domě Maškarní ples. Večerem provede kapela The Reason. Připraveny pro vás budou míchané nápoje přímo z pekla, točené pivo od šenkýřky, bohaté občerstvení a středověká kuchyně. Čeká na vás též bohatá tombola s LED televizí jako hlavní cenou. Vstupné je 100 korun. Předprodej vstupenek probíhá v kulturním domě. Neváhejte, ať nepřijdete o super zábavu. Na vaši hojnou účast se těší pořadatelé.

Zítra ve čtvrtek 16. ledna od 8:30 do 9 hodin bude soukromý prodejce nabízet čerstvá česká vejce a brambory. Prodej proběhne u místního kostela.

Aktualizace: 15.01.2020 (16:32)