Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 13. 1. 2020

Obecní úřad upozorňuje občany, že se ve středu 15. ledna 2020 od 6:00 hodin uskuteční svoz papíru v pytlích a balíčků s tiskovinami či krabicemi. Žádáme občany, aby čiré pytle s papíry a svázané balíčky s tiskovinami či krabicemi připravili k přístupovým cestám, nejlépe v úterý večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle či balík připevní cedulku s odpovídajícím kódem. Upozorňujeme občany, že do pytlů nepatří papírové kapesníky či ubrousky, papírové krabice od vajíček nebo papírové pytle od stavebních materiálů.

Obecní úřad žádá občany, aby vyčkali s placením poplatku za komunální odpad, a to vzhledem k nutnosti načtení slev z Motivačního systému odpadového hospodářství. Toto načtení proběhne v měsíci lednu, poté bude možné poplatek zaplatit. Děkujeme za pochopení.

ČEZ distribuce a.s. oznamuje, že bude v naší obci provádět pravidelný odečet elektrické energie, a to od 13. do 17. ledna 2020. Prosíme proto občany, aby v uvedených dnech zpřístupnili své elektroměrové rozvaděče a zajistila svá zvířata. Pracovníci ČEZu jsou vybaveni průkazem, který na vyžádání předloží.

V sobotu 25. ledna od 20 hodin se koná v místním kulturním domě Maškarní ples. Večerem provede kapela The Reason. Připraveny pro vás budou míchané nápoje přímo z pekla, točené pivo od šenkýřky, bohaté občerstvení a středověká kuchyně. Čeká na vás též bohatá tombola s LED televizí jako hlavní cenou. Vstupné je 100 korun. Předprodej vstupenek probíhá v kulturním domě. Neváhejte, ať nepřijdete o super zábavu. Na vaši hojnou účast se těší pořadatelé.

Aktualizace: 13.01.2020 (16:21)