Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 7. 10. 2019

Obec Bludov a Římskokatolická farnost Bludov vás zvou na přednášku na téma Rekonstrukce kostela svatého Jiří v Bludově. Povídat si budeme s autorem návrhu Ing. Arch. Ivo Skoumalem. Přednáška se bude konat ve čtvrtek 10. října v 18 hodin v Obecním klubu naproti kapličce.

Ochránci přírody vás zvou na společný úklid odpadů odhozených v přírodě. Sraz účastníků je v úterý 8. října ve 13 hodin na parkovišti u Oranžerie u zámku. Vezměte si s sebou rukavice a dobrou náladu.
Na hojnou účast se těší Český svaz ochránců přírody Bludov.

Cvičitelka Alena Fazorová zve ženy všeho věku na cvičení, které se koná vždy ve středu od 18 hodin v Sokolovně. S sebou karimatku, pití a dobrou náladu. Cena za 1 lekci je 50 korun.

Aktualizace: 07.10.2019 (16:50)