Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 4. 9. 2019

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že svoz bioodpadu plánovaný na čtvrtek 5. září 2019 proběhne z technických důvodů v odpoledních hodinách. Žádáme proto občany, aby popelnice s bioodpadem nechaly nachystané ke svozu až do večerních hodin. Děkujeme za pochopení

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se v sobotu 7. září 2019 od 6:00 hodin uskuteční svoz plastů a tetrapaků. Žádáme občany, aby žluté pytle s plasty a tetrapaky připravili k přístupovým cestám, nejlépe v pátek večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle připevní cedulku s odpovídajícím kódem.

Aktualizace: 04.09.2019 (16:40)