Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 30. 7. 2019

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se ve středu 31. července 2019 od 6:00 hodin uskuteční svoz papíru v pytlích a balíčků s tiskovinami či krabicemi. Žádáme občany, aby čiré pytle s papíry a svázané balíčky s tiskovinami či krabicemi připravili k přístupovým cestám, nejlépe v úterý večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle či balík připevní cedulku s odpovídajícím kódem. Upozorňujeme občany, že do pytlů nepatří papírové kapesníky či ubrousky, papírové krabice od vajíček nebo papírové pytle od stavebních materiálů.

Lékárna Bludov oznamuje, že bude uzavřená do čtvrtka 1.8.2019 včetně. Otevřeno bude v pátek 2. srpna.

Farma Gazda Bohumín bude prodávat: slepičky před snůškou za 180 kč, chovné kohouty za 180 kč, roční slepice za 80 kč, rozkrmená káčata a husokáčata, brojlery, krmné směsi, vitamíny a doplňky pro drůbež.
Prodej se uskuteční ve středu 31. července v 8:45 u obchodního domu.

Aktualizace: 30.07.2019 (14:51)