Zobrazit neaktuální hlášení

Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 19. 6. 2019

Rodina Mornstein – Zierotin vás srdečně zve na klavírní recitál Barbory Filipové. Recitál se bude konat dnes v 18 hodin na bludovském zámku.


Mateřská škola Bludov ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody a Střední odbornou školou Šumperk vás srdečně zve na akci „Okolo Bludova“ ve čtvrtek 20. června. Sraz účastníků je v 15.30 hodin na rozhledně Brusná, odkud půjdou účastníci po vyznačené trase do mateřské školy a po cestě budou pro děti přichystány aktivity. Od 16.30 hodin proběhne v prostorách zahrady mateřské školy slavnostní otevření vodního hřiště a na chodbách v budově mateřské školy se budete moci seznámit se smyslovou stezkou. O zábavu se postará šašek Viky a bohaté občerstvení bude zajištěno.


Římskokatolická farnost Bludov vás zve v neděli 23. června na tradiční pouť ke kostelíčku Božího Těla nad Bludovem. V 10.30 začíná slavnostní mše svatá, odpolední mše bude v 15 hodin. Bude také připraven doprovodný program pro děti a dospělé.

Spolek přátel Gymnázia Šumperk a SPŠ Šumperk vás zve na Pohádkový les v neděli 23. června. Start 1. okruhu je ve 13 hodin, 2. okruhu v 15:30 vždy na točně na ulici Hrabenovská. Trasa povede ke kostelíčku Božího Těla nad Bludovem.
 

Vložil(a): Gabriela Flašarová
Zpět!
Aktualizace: 19.06.2019 (16:37)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.