Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 12. 3. 2019

Obecní úřad upozorňuje občany, že se zítra ve středu 13. března od 6 hodin uskuteční svoz papíru v pytlích a balíčků s tiskovinami či krabicemi.
Žádáme občany, aby čiré pytle s papíry a svázané balíčky s tiskovinami nebo krabicemi připravili k přístupovým cestám, nejlépe dnes večer.
Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle nebo balík připevní cedulku s odpovídajícím kódem.
Upozorňujeme občany, že do pytlů nepatří papírové kapesníky ani ubrousky, papírové krabice od vajíček nebo papírové pytle od stavebních materiálů.

Dále obecní úřad oznamuje, že ve čtvrtek 14. března začíná svoz bioodpadu v hnědých nádobách.

Farma Gazda Bohumín bude prodávat nosné kuřice všech barev na počátku snůšky v ceně 180 korun, chovné kohouty rovněž za 180 korun, dále krmné směsi, vitamíny a doplňky pro drůbež.
Prodej se uskuteční ve čtvrtek 14. března v 8:45 u obchodního domu.

Vložil(a): Hana Činková
Aktualizace: 12.03.2019 (09:07)