Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 11. 3. 2019

Obecní úřad upozorňuje občany, že se ve středu 13. března od 6 hodin uskuteční svoz papíru v pytlích a balíčků s tiskovinami či krabicemi.
Žádáme občany, aby čiré pytle s papíry a svázané balíčky s tiskovinami nebo krabicemi připravili k přístupovým cestám, nejlépe v úterý večer.
Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle nebo balík připevní cedulku s odpovídajícím kódem.
Upozorňujeme občany, že do pytlů nepatří papírové kapesníky ani ubrousky, papírové krabice od vajíček nebo papírové pytle od stavebních materiálů.

Dále obecní úřad oznamuje, že ve čtvrtek 14. března začíná svoz bioodpadu v hnědých nádobách.

Kamenictví GAL, firma s dlouholetou tradicí, nabízí své služby a kamenické práce za výhodné ceny. Schůzku s kameníkem je nutné si sjednat na telefonním čísle 777 888 332.
Kamenictví nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,
broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
a jiné opravy a úpravy hrobů.
Nyní sleva až 30 %.

Vložil(a): Hana Činková