Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 6. 2. 2019

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že pokud budou platit poplatek za komunální odpad přes bankovní účet, aby si výši poplatku odsouhlasili nejprve na pokladně obecního úřadu s paní Konečnou na tel. čísle 583 301 434 nebo u paní Šoupalové na tel. čísle 583 301 436, 605 254 426.
V důsledku rozdílného zaokrouhlování v systému MESOH a v účetním programu došlo k odlišnému výpočtu poplatku na internetovém odpadovém účtu a v účetním programu. Děkujeme za pochopení

Obecní úřad upozorňuje občany, že se v sobotu 9. února od 6 hodin uskuteční svoz plastů a tetrapaků.
Žádáme občany, aby žluté pytle s plasty a tetrapaky připravili k přístupovým cestám, nejlépe v pátek večer.
Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle připevní cedulku s odpovídajícím kódem (a to žlutý proužek s nápisem plast pytel)

Vložil(a): Hana Činková
Aktualizace: 06.02.2019 (16:36)