Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 7. 11. 2018

Obecní úřad upozorňuje občany, že se od 9. do 11. listopadu 2018 uskuteční sběr bioodpadu velkoobjemovými kontejnery. Kontejnery budou přistaveny na stanoviště během dopoledních hodin.
1 kontejner na bioodpad bude umístěn na ulici JIRÁSKOVA (u obchodu Jednota), 1 kontejner na na ulici NA VISKÁCH (u obchodu U Urbana) a 1 kontejner na ulici Dr. BŘEZINY (v horní části u řadovek).

Žádáme občany, aby do kontejnerů vhazovali větve pořezané na co nejmenší objem. Velké větve zbytečně zabírají v kontejneru mnoho místa a brání ukládání dalšího odpadu.

Kulturní dům Bludov vás zve dnes v 18 hodin do Obecního klubu na cestopisnou přednášku Karla Kocůrka Kanada - Aljaška. Vstupné 30 korun, děti do 15 let zdarma.

Aktualizace: 07.11.2018 (16:34)