Neaktuální hlášení místního rozhlasu ze dne 31. 10. 2018

Obecní úřad upozorňuje občany, že se v sobotu 3. listopadu 2018 od 6:00 hodin uskuteční svoz plastů a tetrapaků. Žádáme občany, aby žluté pytle s plasty a tetrapaky připravili k přístupovým cestám, nejlépe v pátek večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle připevní cedulku s odpovídajícím kódem (a to žlutý proužek s nápisem plast pytel)
Obecní úřad dále upozorňuje, že se od 2. do 4. listopadu 2018 uskuteční sběr bioodpadu velkoobjemovými kontejnery. Kontejnery budou přistaveny na stanoviště během dopoledních hodin.
2 kontejnery na bioodpad budou umístěny u hasičárny, 1 kontejner bude umístěn na Bludovečku
Žádáme občany, aby do kontejnerů vhazovali větve pořezané na co nejmenší objem. Velké větve zbytečně zabírají v kontejneru mnoho místa a brání ukládání dalšího odpadu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lázně Bludov vás srdečně zvou na koncert Pražského hradčanského orchestru, který se koná v neděli 4.listopadu v 19:30 ve společenské místnosti v bludovských lázních. Vstup je zdarma.

Bludovská a.s. upozorňuje občany, že v pondělí 5.listopadu 2018 bude poslední den, kdy bude probíhat prodej objednaných brambor a prodej obilí. Poslední prodej bude probíhat od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 16.00 hodin na váze Bludov u Pneuservisu Matěj.

Rybáři Chromeč vás srdečně zvou na výlov rybníka Dymák v Bohutíně v sobotu 3. listopadu od 9 hodin. Proběhne prodej živých ryb. Bohaté občerstvení je zajištěno. Na vaši návštěvu se těší pořadatelé.

Aktualizace: 31.10.2018 (16:26)