Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 24. 3. 2017


Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se ode dneška. do 26. března 2017 uskuteční svoz bioodpadu velkoobjemovými kontejnery.
1 kontejner bude umístěn na ulici JIRÁSKOVA (u obchodu Jednota)
1 kontejner bude umístěn na ulici NA VÍSKÁCH (u obchodu U Urbana)
1 kontejner bude umístěn na ulici Dr. BŘEZINY (v horní části u řadovek)


Žádáme občany, kteří do kontejnerů budou ukládat větve, aby vhazovali větve pořezané na co nejmenší objem. Velké větve zbytečně zabírají v kontejneru mnoho místa a brání ukládání dalšího odpadu.
Kulturní dům Bludov Vás zve dnes v 19 hodin na koncert na zámku Bludov. S fagotem se představí Michaela Špačková, na klavír ji doprovodí Lukáš Klánský. Vstupné 40 korun.Dále kulturní dům zve děti a jejich rodiče v neděli 26. března na Slepenou pohádku. Začátek pohádky v 15 hodin, vstupné 20 korun. Vchod na pohádku bude ze zahrady KD.
 

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 17. 3. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 16. 3. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 14. 3. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 24.03.2017 (11:38)
Copyright (c) 2001 - 2017 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.