Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 17. 6. 2019

Soukromý prodejce nabízí čerstvé jahody, kilo za 50 korun. Prodej se uskuteční dnes od 10 hodin u místního kostela.


Mateřská škola Bludov ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody a Střední odbornou školou Šumperk vás srdečně zve na akci „Okolo Bludova“ ve čtvrtek 20. června. Sraz účastníků je v 15.30 hodin na rozhledně Brusná, odkud půjdou účastníci po vyznačené trase do mateřské školy a po cestě budou pro děti přichystány aktivity. Od 16.30 hodin proběhne v prostorách zahrady mateřské školy slavnostní otevření vodního hřiště a na chodbách v budově mateřské školy se budete moci seznámit se smyslovou stezkou. O zábavu se postará šašek Viky a bohaté občerstvení bude zajištěno.


Římskokatolická farnost Bludov vás zve v neděli 23. června na tradiční pouť ke kostelíčku Božího Těla nad Bludovem. V 10.30 začíná slavnostní mše svatá, odpolední mše bude v 15 hodin. Bude také připraven doprovodný program pro děti a dospělé.

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 11. 6. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 7. 6. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 6. 6. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 17.06.2019 (15:10)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.