Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 12. 7. 2017

Kulturní dům Bludov upozorňuje, že vstup do kulturního domu je z důvodu rekonstrukce možný pouze ze zahrady, a to až do 31. července.

Bludovská a.s. oznamuje, že na středisku Třemešek – Dolní Studénky zahajuje 17.července prodej ročních slepic za cenu 25,- Kč za kus včetně DPH.
Prodej bude probíhat do vyprodání zásob, a to v pracovní dny od 8.00 – 15.00 hod.
Další informace na tel. 583 214 654 .
 

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 28. 6. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 28. 6. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 23. 6. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 12.07.2017 (16:42)
Copyright (c) 2001 - 2017 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.