Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 28. 11. 2018

Lázně Bludov zvou všechny občany v sobotu 1. prosince od 11 hodin
na Advent v Lázních Bludov.
Na programu bude taneční a pěvecké vystoupení dětí z Bludova a dětí z Lázní Bludov a ve 12:30 Koncert Pražského hradčanského orchestru.
Budou se podávat teplé zabijačkové speciality, vánoční svařák, dětský punč a domácí vánoční cukroví.
Můžete se těšit na vánoční jarmark, rozsvícení vánočního stromečku, Betlém a vánoční dílničku pro děti.

Dále vás Státní léčebné lázně Bludov a základní a mateřská škola při Lázních Bludov zvou na Mikulášské zpívání u vánočního stromečku ve středu 5. prosince od 17 hodin v areálu Lázní Bludov.
Pro děti je připravena Mikulášská nadílka a dětský punč.


Obec Vyšehoří a Charita Zábřeh vyhlašují společnou sbírku na pomoc paní Petře Urbanové a jejím třem osmiletým dětem, jejichž domek Vyšehoří 75 velmi poškodil požár. Je možné přispět do peněžní sbírky na zajištění obydlí a vybavení domácnosti hotovostí do zapečetěné pokladničky v kanceláři Základní školy Bludov ve všední dny od sedmi do patnácti hodin u paní ekonomky Evy Janíčkové, a to až do 20. prosince.
Podrobnosti jsou uveřejněny na webových stránkách obce. 

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 7. 11. 2018. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 31. 10. 2018. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 29. 10. 2018. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 28.11.2018 (18:02)
Copyright (c) 2001 - 2018 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.