Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 24. 11. 2017

Obecní úřad upozorňuje občany, že se v sobotu 25. listopadu 2017 od 7:00 do 12:15 a od 12:45 do 13:45 hodin uskuteční svoz nebezpečného a objemného odpadu. Svoz se uskuteční do kontejnerů, které budou přistaveny jen u hasičárny. Svoz je určen pouze pro občany Bludova, ne pro podnikatele!!!! Objemný a nebezpečný odpad neukládejte na určené místo dříve, než je stanoven termín svozu. Bude zajištěn dohled zaměstnance obecního úřadu.
Do objemného odpadu nepatří stavební suť, eternit, zemina či větve. Pro kovový odpad budou přistaveny samostatně kontejnery. Tento svoz není určen pro likvidaci vysloužilých elektrospotřebičů, ty odevzdávejte na sběrném dvoře, který se nachází nad zámkem u vjezdu do Bludovské a.s.

Obec Bludov vás zve na výlov zámeckého rybníka v sobotu 25. listopadu od 10 hodin. Probíhat bude prodej živých ryb za výhodné ceny. Občerstvení je zajištěno.

Kulturní dům Bludov Vás zve v neděli 26. listopadu na koncert. V kostele sv. Jiří v 17 hodin vystoupí hudební skupina Toque de Silencio. Vstupné dobrovolné bude věnováno centru Pomněnka Šumperk.

Divadlo Blud v tyátru uvádí divadelní komedii „Co víc si přát“ v pátek 24. listopadu od 19 hodin v Kulturním domě Bludov. Vstupné je dobrovolné.

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 22. 11. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 20. 11. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 16. 11. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 24.11.2017 (12:48)
Copyright (c) 2001 - 2017 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.