Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 18. 4. 2018

Obec Bludov a Kulturní dům Bludov srdečně zvou všechny děti na zábavně-naučné odpoledne. V sobotu 21. dubna od 14 hodin bude ve spolupráci s EKO-KOMem na zahradě kulturního domu probíhat odpadová olympiáda, která bude plná soutěží, her a tvoření. Vstupné 10 PET víček nebo 3 staré baterie nebo 3 kusy starého pečiva. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do prostor kulturního domu.Římskokatolická farnost Bludov zve tuto neděli na pouť ke svatému Jiří - slavnostní mše svatá začne v 9:00, svátostné požehnání ve 14:30 a od 14:00 do 16:00 bude pro zájemce otevřena věž s výkladem o bludovských zvonech.Firma Kohaplant spol. s r.o. bude v naší obci prodávat ovocné stromky a balené růže a dále speciální hnojivo na podporu kořenového systému. Kořeny dřevin jsou ošetřeny speciálním gelem, který chrání kořeny před vysoušením. Prodej se uskuteční v pátek 20. dubna u místního kostela a potrvá od 12:40 do 13 hodin.
 

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 11. 4. 2018. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 9. 4. 2018. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 4. 4. 2018. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 18.04.2018 (16:11)
Copyright (c) 2001 - 2018 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.