Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 14. 2. 2019

Firma Koberce Trend v Šumperku pořádá mimořádnou akci – mínus 31 % na všechno zboží.
Akce probíhá pouze ve středu 20. února a ve čtvrtek 21. února.
Přijďte se přesvědčit o skvělých cenách na koberce, PVC, lamináty, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend v Šumperku na ulici Havlíčkova.


Knihovna Bludov oznamuje, že v úterý 19. února bude uzavřena.


Kamenictví GAL, firma s dlouholetou tradicí, nabízí své služby a kamenické práce za výhodné ceny. Schůzku s kameníkem je nutné si sjednat na telefonním čísle 777 888 332.
Kamenictví nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy hrobů.
Nyní sleva až 30 %.

Vložil(a): Hana Činková

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 11. 2. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Hana Činková
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 6. 2. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Hana Činková
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 4. 2. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Hana Činková

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 14.02.2019 (13:55)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.