Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 5. 12. 2019

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se v sobotu 7. prosince 2019 od 6:00 hodin uskuteční svoz plastů a tetrapaků. Žádáme občany, aby žluté pytle s plasty a tetrapaky připravili k přístupovým cestám, nejlépe v pátek večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle připevní cedulku s odpovídajícím kódem.

V pátek 6. prosince od 19 hodin proběhne v obecním klubu vzpomínkový večer na dobu Sametové revoluce v Bludově. U této příležitosti bude předán doktoru Josefu Sedláčkovi dekret o udělení čestného občanství Bludova. V průběhu večera vystoupí klarinetový kvartet Funiculaire .

Kulturní dům Bludov srdečně zve děti i rodiče na Mikulášskou besídku pro děti v neděli 8. prosince od 15 hodin. Na programu bude Bludovská pohádka, čertovské soutěže, mikulášská diskotéka a přijde i Mikuláš s čertem a andělem. Děti mají vstup zdarma.

V sobotu 7. prosince se koná Advent v Lázních Bludov. Od 11 hodin zde budou zabijačkové speciality. Návštěvníci se mohou těšit na koncert Pražského hradčanského orchestru. Akce se koná od 11 do 15 hodin.

Druhý adventní koncert se uskuteční v neděli 8. prosince v 17 hodin v kostele svatého Jiří. V programu vystoupí Michal Svoboda na klasickou kytaru a mezzosopranistka Radka Rubešová. Dobrovolné vstupné poputuje na dobročinné účely. Srdečně zve obec Bludov. 

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 4. 12. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 27. 11. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 26. 11. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 05.12.2019 (14:33)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.