Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 17. 4. 2019

Obecní úřad upozorňuje občany, že 31. března 2019 byla splatnost poplatku za komunální odpad a ze psů. Žádáme občany, kteří doposud nezaplatili, aby tak učinili v co nejkratší době.


Dále obecní úřad upozorňuje občany, že svoz bioodpadu plánovaný na čtvrtek 18. dubna bude svážen v některých částech obce až v odpoledních hodinách. Žádáme proto občany, aby popelnice s bioodpadem nechali nachystané ke svozu až do večerních hodin. Děkujeme za pochopeníMUDr. Všetečková oznamuje, že bude v období od 24. dubna. do 15. května. čerpat řádnou dovolenou. Informace u sestry v ordinaci.


Potraviny ROSSO oznamují, že po dobu velikonočních svátků budou mít otevřeno každý den, vždy od 7 do 20 hodin.

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 15. 4. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 11. 4. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 10. 4. 2019. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Hana Činková

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 17.04.2019 (16:43)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.