Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 21. 1. 2020

Obecní úřad Bludov upozorňuje občany, že se ve středu 22. ledna 2020 od 6:00 hodin uskuteční svoz plastů a tetrapaků. Žádáme občany, aby žluté pytle s plasty a tetrapaky připravili k přístupovým cestám, nejlépe v úterý večer. Občané, kteří se chtějí zapojit do systému MESOH, na pytle připevní cedulku s odpovídajícím kódem.


Kulturní dům Bludov zve rodiče s dětmi na divadelní představení klasické pohádky O chaloupce z perníku. Pohádku zahraje Divadlo Kapsa ve čtvrtek 23. ledna od 16 hodin. Cena vstupného činí 40 korun.MUDr. Všetečková oznamuje, že bude čerpat v období 23.1. až 9.2. řádnou dovolenou.
Sestra v ordinaci přítomna. Zástup zdravotní středisko Libina.V sobotu 25. ledna od 20 hodin se koná v místním kulturním domě Maškarní ples. Večerem provede kapela The Reason. Připraveny pro vás budou míchané nápoje přímo z pekla, točené pivo od šenkýřky, bohaté občerstvení a středověká kuchyně. Čeká na vás též bohatá tombola s LED televizí jako hlavní cenou. Vstupné je 100 korun. Předprodej vstupenek probíhá v kulturním domě. Neváhejte, ať nepřijdete o super zábavu. Na vaši hojnou účast se těší pořadatelé.

 

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 20. 1. 2020. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 15. 1. 2020. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 13. 1. 2020. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 21.01.2020 (13:53)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.