Hlášení místního rozhlasu

n Místní rozhlas v Bludově na tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde.

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 25. 5. 2017

SK Bludov vás zve na tradiční domácí fotbalová utkání mužů a mládeže, a to v sobotu 27. května od 10 hodin mladší přípravka, od 11:30 starší přípravka, ve 13 hodin starší žáci, ve 14:45 dorost U19 a od 17 hodin muži. Čeká vás bohaté občerstvení a jídlo z grilu. Děti a ženy vstup zdarma.

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 22. 5. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 19. 5. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová
  • Hlášení místního rozhlasu ze dne 17. 5. 2017. Zobrazit hlášení. Vložil(a): Gabriela Flašarová

Odebírat hlášení místního rozhlasu emailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.
- ochrana proti spamu
Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.
Aktualizace: 25.05.2017 (14:41)
Copyright (c) 2001 - 2017 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.