Základní údaje o databázi bludovských firem a institucí

databáze bludovských firem a institucí obsahuje v tuto cvhíli 194 aktualizovaných zápisů se stručnými informacemi o předmětu činnosti dané firmy. Zápis obsahuje název firmy, adresu, kontaktntí údaje, popis činnosti, kontaktní osoby, případně otevírací dobu provozovny, znak firmy, fotografie a další údaje. Zápis v databázi bludovských firem a institucí může mít jakákoliv firma či instituce, jějíž podnikání přímo souvisí s obcí Bludov. Detail firmy se zobrazuje ve zvolených sekcích v Oborovém seznamu firem (max. 3), v Abecedním seznamu firem, a pokud má daná firma či instituce vlastní webové stránky, tak i v sekci Bludovské firmy na internetu.

Vybrané fotografie sídel bludovských firem a institucí
Vybrané fotografie sídel bludovských firem a institucí.

Pokud Vaše firma v seznamu chybí, je možné vytvořit nový zápis. Pokud již Vaše firma v seznamu je a rádi by jste aktualizovali údaje či například přidali fotografie, stačí v Detailu firmy, v položce Další možnosti zvolit odkaz Upravit údaje o firmě. V obou případech po zaslání správně vyplněného formuláře dojde obvykle do příštího pracovního dne k vytvoření, respetivě aktualizaci zápisu. Po vytvoření či aktualizaci se daný zápis mimo jiné zobrazí i v níže uvedeném seznamu tří nově vytvořených či aktualizovaných firem a také na úvodní stránce webových stránek obce Bludov.

Nově vložené či aktualizované bludovské firmy a organizace - Vytvořit nový zápis

 • Výdej léčivých přípravků na recept. Výdej zdravotnických prostředků na poukaz. Prodej volně prodejných léků, potravinových doplňků, vitamínů, léčebné kosmetiky. Poradenství a konzultace v problematice užívání léků.
  Polní 502, 789 61 Bludov - Detail firmy
   
 • Prodej: el. a ruč. nářadí Narex, Makita, Ferm, nářadí hospodářské, zámečnické, malířské, zednické, elektro, barvy-laky, vodovod. materiál, pletivo.
  Dr. Březiny 239, 789 61 Bludov - Detail firmy , Webové stránky
               
 • Kouzelnická show pro každou příležitost, výroba a prodej kouzelných rekvizit.
  Za Školou 884, 789 61 Bludov - Detail firmy , Webové stránky
               
Aktualizace: 15.05.2019 (11:50)
Copyright (c) 2001 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Jaroslav Šimek. Validní XHTML 1.0 a CSS. Běží na Apache, PHP a mySQL. Mapa stránek. Prohlášení o přístupnosti.